1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Hüseyin Angolemli korkuttu
Hüseyin  Angolemli korkuttu

Hüseyin Angolemli korkuttu

Kaza sırasında araç, bölgedeki iki oto galeride sergilenen araçlardan 4’üne çarparak durabildi.

A+A-

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Mağusa Milletvekili Hüseyin Angolemli, bu sabah Lefkoşa’da Küçük Kaymaklı bölgesinde kaza geçirdi.

Cumhuriyet Meclisi’ne gitmek üzere Mağusa’dan Lefkoşa’ya gelen Angolemli’nin kullandığı araç, başkentin Küçük Kaymaklı yönünden girişindeki trafik ışıklarından 30 metre kadar ileride, bir logar kapağının üzerinden geçerken kapağın kırılması sonucu çukura düşerek kontrolden çıktı.

Kaza sırasında araç, bölgedeki iki oto galeride sergilenen araçlardan 4’üne çarparak durabildi.

Kazada Hüseyin Angolemli yara almazken, araç hasar gördü.
 Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre, Hüseyin Angolemli yönetimindeki HG 605 plakalı araç, bu sabah saat 10.30’da Şht. Mustafa Ruso Caddesi’nde güney yönünde ilerlerken logar kapağının üzerinden geçerken kapak kırıldı.

Logara düşen araç, direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu yolun solunda iki oto galeriye ait 4 araca hasar vererek durabildi.

TAK muhabirinin görüştüğü TDP Milletvekili Angolemli ise, araçta tek başına olduğunu ve altyapı sorunlarının yol açtığı bir kaza geçirdiğini belirterek, “Orada bir de durak vardı, iyi ki durakta öğrenci yoktu. Bana bir şey olmadı, ama arabamın tekerleği ve rimsi (jantı) parçalandı” diye konuştu.

(tak/FOTOĞRAF AYŞE GÜLER YD)

Bu haber toplam 2137 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler