1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘HÜKÜMET ETMEK GELECEĞİ GÖREBİLMEKTİR’
‘HÜKÜMET ETMEK GELECEĞİ GÖREBİLMEKTİR’

‘HÜKÜMET ETMEK GELECEĞİ GÖREBİLMEKTİR’

Denktaş ve parti yöneticileri Kurban Bayramı boyunca tüm ilçeleri ve çok sayıda köyü ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı, halkın sıkıntı ve taleplerine yanıt verdi.

A+A-Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Serdar Denktaş ve parti yöneticileri Kurban Bayramı boyunca tüm ilçeleri ve çok sayıda köyü ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı, halkın sıkıntı ve taleplerine yanıt verdi.
DP Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, parti heyeti, bayramın 3. günü ise İskele bölgesinde yerleşim merkezlerini ve köyleri ziyaret etti.
İlk olarak İskele’yi ziyaret eden heyet daha sonra sırasıyla Ötüken, Kuzucuk, Aygün, Boğaziçi, Altınova, Ağıllar, Ardahan, Kaplıca, Büyükkonuk, Yedikonuk, Mehmetçik, Kumyalı, Pamuklu, Kalecik, Kurtuluş, Ergazi ve Yarköy’e ziyaretler gerçekleştirdi.
Genel Başkan Serdar Denktaş’a, İskele İlçe Başkanı Ahmet Cennetoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Avkıran Alanlı, Yenierenköy Belediye Başkanı Özay Öykün, Mehmetçik Belediye Başkanı Beyazıt Adalıer ve diğer parti üst düzey yöneticileri eşlik etti.
Köy örgüt ve teşkilatlarının yanı sıra spor kulüplerinde ve kahvehanelerde vatandaş ve esnafla bir araya gelen DP yetkililerine bölge halklarının yoğun ilgi gösterdiği; mevcut hükümetin icraatlarından dert yanarak, hükümeti vatandaşın sıkıntı ve taleplerini görmezden gelmekle suçladıkları kaydedildi.
Şikayetleri dinleyerek, vatandaşın sorularını yanıtlayan Serdar Denktaş, siyasilerin yalnızca günü kurtarmak adına, günlük olaylar ve sorunlarla uğraşmasının yeterli olmadığını, ileride ortaya çıkabilecek olasılıklara göre de çözüm önerileri hazırlamaları gerekliliğine dikkat çekerek “hükümet etmek geleceği görebilmektir” sözünü hatırlattı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 384 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler