1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HOŞ GELDİN ARINSARP BEBEK
HOŞ GELDİN ARINSARP BEBEK

HOŞ GELDİN ARINSARP BEBEK

5.Viva World Cup turnuvası için KKTC Futbol Milli takımı ile Kuzey Irak, Erbil’de bulunan milli futbolcumuz Hamis Çakır baba oldu

A+A-

 

 

 Baba Hamis Çakır ülkesini en iyi şekilde temsil etmek için topun peşinde koştururken, anne Günay Çakır dünyaya nur topu gibi bir erkek bebek dünyaya getirdi.

 

Hüseyin KIRAL

 

5.Viva World Cup turnuvası için KKTC Futbol Milli takımı ile Irak, Erbil’de bulunan milli futbolcumuz Hamis Çakır baba oldu. Dün öğle saatlerinde anne Günay Çakır doğum sancısı ile kaldırıldığı Cyprus Live Hospital doğumhanesinde normal doğum yaparak, daha önceden babası, milli futbolcumuz Hamis Çakır’ın adını koyduğu Arınsarp bebeği dünyaya getirdi.

Anne Günay Çakır’ gazetemize verdiği demeçte, “Hamis turnuvada doğum olabilir gerekçesi ile gitmek istemiyordu, onu ben gönderdim” dedi. Şimdi bizlerde Pazar günü gelecek olan kafileyi Arınsarp bebekle karşılayıp onlara sürpriz yapacağız açıklamasında bulundu.

 

İLK KUTLAYAN KARAVEZİRLER OLDU

Çakır ailesini ilk kutlayan Futbol Federasyonu Başkan Vekili, As Başkan Ali Karavezirler oldu. Ali Karavezirler olayı duyar duymaz hastaneye gittiğini ve anne Günay ile Arınsarp bebeği, Kuzey Irak’ın Erbil kentinde bulunan baba Hamis çakır ile görüntülü olarak görüşmesini sağladığı öğrenildi.

Ali Karavezirler ayrıca, Erbil’de bulunan milli futbolcumuz Hamis Çakır’ın görüntülü telefondan çok mutlu olduğu gözlemlenirken, eşi Günay’ı da çok sevdiğini ve onları çok özlediğini söylediğini açıkladı.

YENİDÜZEN Ailesi olarak bizlerde Çakır ailesine Arınsarp bebekle çok ama çok uzun ve mutlu bir gelecek diliyoruz.


 

 

HAMİS’İN BEBEĞİ KAMPI SEVİNCE BOĞDU

 

Songuç Kürşad – Burhan Gürkan/KTSYD-Kuzey Irak

 

KKTC A Milli Futbol Takımı’nın kaptanlık görevini sürdüren Hamis Çakır, bugün (6 Haziran) Kuzey Irak’taki kampta multu bir haber aldı. Çakır, hamile olan eşi Günay Çakır’ın bugün doğum yapması sonrası bir erkek çocuk sahibi oldu. Çakır ailesine yeni katılan bebeğe Arın ismi verildi. Kafilede yer alan futbolcular, teknik heyet ve yöneticiler alınan mutlu haber sonrası Hamis’i tebrik ettiler. Daha sonra akşamüzeri başkan, yöneticiler ve teknik heyetin düzenlediği bir sürpriz toplantıda Hamis’in baba oluşu pasta kesilerek kutlandı. Bu kutlama sırasında minik Arın’a KKTC Milli Takım Kafilesi’nin armağanı olan altın bileklik, kaptan Erdinç tarafından kafile adına Hamis’e verildi. Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, büyük bir özveri göstererek milli görevini yerine getiren Hamis’in bu davranışının birçok futbolcuya örnek olmasını dileyerek onu bir kez daha kutladı.

 

 

Bu haber toplam 509 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler