1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HOPKİNS VE CUBRİLLO KARTAL OLDU
HOPKİNS VE CUBRİLLO KARTAL OLDU

HOPKİNS VE CUBRİLLO KARTAL OLDU

Yenicami Basketbol Takımı geçtiğimiz hafta adaya getirdiği Amerikalı Reggie Hopkins ve bir süredir takım ile antrenmanlara çıkan Sırp Miroslav Cubrillo’ya dün imza attırarak kadrosunu güçlendirdi. Dün Lefkoşa Golden Tulip Otel’de düzenlediği i

A+A-

 

 

 

Yenicami Basketbol Takımı geçtiğimiz hafta adaya getirdiği Amerikalı Reggie Hopkins ve bir süredir takım ile antrenmanlara çıkan Sırp Miroslav Cubrillo’ya dün imza attırarak kadrosunu güçlendirdi. Dün Lefkoşa Golden Tulip Otel’de düzenlediği imza töreninde Hopkins ve Cubrillo kendilerini Yenicamili yapan sözleşmelere imza attı.

 

DİREKTÖR: “FAYDA SAĞLAYACAKLAR”

 

İmza töreninde konuşan Yenicami Basketbol Şube Sorumlusu Hüseyin Direktör kadrolarına çok değerli iki oyuncuyu dahil ettiklerini belirtti. Yönetim kurulunun almış olduğu bir karar ile 19 yıl sonra oluşturulan Basketbol takımı ile salonlara dönüş yapıldığını belirten Direktör, takımın hedefinin her zaman başa oynayan ve keyif veren bir takım oluşturmak olduğunu söyledi. Direktör imza atan Hopkins ve Cubrillo’nun takıma fayda sağlayacaklarına inandığını dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1044 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler