1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HIRSIZLAR RAHAT DURMUYOR
HIRSIZLAR RAHAT DURMUYOR

HIRSIZLAR RAHAT DURMUYOR

Gazimağusa’da dün akşam yapılan polis kontrolünde, hırsızlık yapmak amacıyla alet taşıyan bir kişi tutuklandı.

A+A-

 

 

Gazimağusa’da dün akşam yapılan polis kontrolünde, hırsızlık yapmak amacıyla alet taşıyan bir kişi tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı’nın “Ağır Suç İşlemek Kaydıyla Silah Bulundurma” başlığıyla verdiği bilgiye göre, “Gazimağusa’da 34 yaşındaki A.Y. tasarrufunda, ev açma aleti olan bir levyeyi gece vakti kanunsuz olarak bulundurmaktan tutuklandı”.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.BAHÇEDE UNUTTUĞU VİDEO KAMERA ÇALINDI

Geçitkale'de, Hasan Gökçora'ya ait ikametgahtan bir adet video kamera çalındı.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, mesele ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada, Hasan Gökçora’nın, bahse konu video kamerayı ikametgahının avlusundaki kanepe üzerinde unuttuğu ve konu ikametgahın açılarak içeriye girilmediği tespit edildi.

Önceki gün meydana gelen olayla ilgili polis soruşturması devam ediyor.ALSANCAK’TAKİ HIRSIZLIK ZANLISI YAKALANDI

Alsancak’ta, Ruşen Osman Ertosun’a ait eve giren hırsız, yatak odası içerisinden 3 bin TL nakit para, bir adet kimlik kartı ve bir adet sürüş ehliyetini, ayrıca evin alt katında ofis olarak kullanılan odada bulunan bir adet el çantası ile içerisindeki 3 bin STG ve 20 bin TL nakit parayı çaldı.

Hafta sonu gerçekleşen hırsızlık olayı sonrası yürütülen soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen 29 yaşındaki M.O. tutuklandı.MARKET HIRSIZI YAKALANDI

Gazimağusa’da Karakol bölgesinde faaliyet gösteren “Justın Market” isimli iş yeri içerisinden, geçtiğimiz Ağustos ayında değişik zamanlarda, toplam 358 TL değerindeki muhtelif market eşyalarını çaldığı tespit edilen 35 yaşındaki Ö.M. polis tarafından tutuklandı.

Hırsızlık olayıyla ilgili polis soruşturması devam ediyor.


Bu haber toplam 755 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler