1. HABERLER

  2. “Hiçbir sıkıntımız yok, her şey yolunda”
“Hiçbir sıkıntımız yok, her şey yolunda”

“Hiçbir sıkıntımız yok, her şey yolunda”

Ozanköy Başkanı Sami Otçuoğlu YENİDÜZEN’e konuştu. Spekülasyonların aksine takımda her şeyin yolunda ve planlı bir şekilde devam ettiğini söyledi.

A+A-

Eren ŞİŞİK

Son günlerde özellikle transferde durgun bir dönem geçiren ve kulübün Fahri Başkanı Veysel Şahin ile ilgili spekülasyonlardan dolayı gündemde yer alan Ozanköy Spor Kulübü, asılsız iddialardan rahatsız. Ozanköy Başkanı Sami Otçuoğlu, kulüpte hiçbir sorunun bulunmadığını ifade ederek, “Ne transferlerde, ne de yeni sezon planlamasında bir sıkıntı var.”dedi. Takıma Salih Güvensoy, Hüseyin Sadıklar ve Erbay Bertiz gibi 3 kaliteli oyuncu transfer ettiklerini belirten Sami Otçuoğlu, “Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Teknik Direktör konusunda da Toygar Davulcu ile görüşmelerimiz sürüyor. Şu ana kadar olumsuz bir gelişme yok.”dedi. Transfer konusunda da ince eleyip sık dokuduklarını ifade eden Otçuoğlu, önemli isimleri kadrolarına katmayı sürdüreceklerini söyledi.

Transfer çalışmalarına erken başlayan Ozanköy takımı serbest transfer hakkı bulunan Salih Güvensoy, Hüseyin Sadıklar ve Erbay Bertiz’i renklerine bağlamıştı. Teknik direktör konusunda da Toygar Davulcu ile görüşen kırmızı beyazlı yönetimin yeni yıldız isimlere yönelmesi bekleniyor.

Bu haber toplam 1512 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler