1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HEYECAN DEVAM EDİYOR
HEYECAN DEVAM EDİYOR

HEYECAN DEVAM EDİYOR

Telsim İkinci Lig Doğu ve Batı Gruplarında normal sezonun tamamlanmasının ardından gözler bugün başlayacak bir üst lige çıkacak son takımın belirleneceği play off maçlarına ve ligden düşecek takımların belirleneceği play out müsabakalarına çevrildi. Bugün

A+A-

 

 

İkinci Lig Doğu ve Batı gruplarında normal sezonun tamamlanmasının ardından sıra bugün başlayacak Play Off ve Play Out müsabakalarına geldi. Gençler Birliği, Akıncılar, Dipkarpaz, Mehmetçik, Değirmenlik, Doğancı, Gaziveren ve Ağırdağ Play Off finali oynamak için mücadele edecek. Maraş, Mutluyaka, Akova, Dörtyol, Denizli, Karşıyaka, Girne Halk Evi ve Pınarbaşı ligden düşmemek için sahaya çıkacaklar

 

Telsim İkinci Lig Doğu ve Batı Gruplarında normal sezonun tamamlanmasının ardından gözler bugün başlayacak bir üst lige çıkacak son takımın belirleneceği play off maçlarına ve ligden düşecek takımların belirleneceği play out müsabakalarına çevrildi. Bugün oynanacak ilk karşılaşmaların ardından 10 Mart Cumartesi ikinci maçlar ve 14 Mart Çarşamba günü üçüncü maçlar oynanacak. Bu maçların ardından Play Out finalinde karşılaşacak takımlar ve liglerden düşecek takımlar belli olacak.

 

PLAY OFF

Play Off müsabakalarında kendi gruplarını 2’nci sırada bitiren takımlar +3, 3’üncü sırada bitiren takımlar +2, 4’üncü sırada bitiren takımlar +1 ve 5’inci sırada bitiren takımlar 0 puanda başlayacak. Tek devreli lig usulüne göre tarafsız sahada oynanacak maçlarda grupları ilk sırada tamamlayan takımlar Play Off finalinde karşılaşacaklar.

 

PLAY OUT

Play Out müsabakalarında kendi gruplarını 6’ncı sırada tamamlayan takımlar +3, 7’nci sırada tamamlayan takımlar +2, 8’inci sırada tamamlayan takımlar +1 ve 9’uncu sırada tamamlayan takımlar 0 puanda başlayacak. Play Out gruplarını son sırada tamamlayan takımlar önümüzdeki sezon Yükselme Birinci Ligi’nde mücadele edecekler.

Günün programı şöyle:

 

Telsim İkinci Lig Doğu Grubu

Play Off

Mağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı: Gençler Birliği – Akıncılar (Serkan Durmaz)

İskele Cumhuriyet Stadı: Dipkarpaz – Mehmetçik (Aziz Dayı)

Play Out

Gaziköy Sahası: Maraş – Mutluyaka (Gökhan Koşer)

Çanakkale Sahası: Akova – Dörtyol (Kerem Eran)

 

Telsim İkinci Lig Batı Grubu

Play Off

Girne 20 Temmuz Stadı: Değirmenlik – Doğancı (Murat Sapsızoğlu)

Alsancak Sahası: Gaziveren – Ağırdağ (Ömer Ateş)

Play Out

Güzelyurt Zafer Stadı: Denizli – Karşıyaka (Osman Özpaşa)

Gönyeli Sahası: Girne Halk Evi – Pınarbaşı (Ulus Sediral)

 

Not: Maçlar saat 14.30’da başlayacak

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 557 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler