1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HESAPLAR SÜPER LİG İÇİN
HESAPLAR SÜPER LİG İÇİN

HESAPLAR SÜPER LİG İÇİN

Geçtiğimiz sezon play off mücadelesinde adını Birinci Lig’e yazdıran Serdarlı, Süper Lig’e çıkmanın hesaplarını yapıyor

A+A-

 

 

 

 

Geçtiğimiz sezon Denizli’yi olaylı bir maç sonrası play-off’larda yenerek Telsim 1’nci Lig’e yükselen Serdarlı başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu Hamitköy ile deplasmanda berabere kalarak önemli bir engeli aşan Serdarlı’da hedef artık Telsim Süper Lig’e çıkmak.

 

YAPABİLECEĞİMİZ ŞEYLERİ SÖZ VERDİK

Futbol Liglerimizdeki birçok kulüp gibi Serdarlı kulübünün de en büyük sıkıntısının maddi sıkıntılar olduğu belirtildi. Kulübün gelirlerinin toplanan aidatlar ve yapılan organizasyonlardan toplandığı ve bunun da bir kulübü yürütebilmek için yeterli olmadığı söylendi. Buna rağmen Serdarlı kulübünde sezon başından beri herhangi bir problem yaşamadıklarını belirten kulüp başkanı Tolga Kasap, bunun nedeninin futbolcularına yapabilecekleri şeyler kadar söz verdiklerini ve bu nedenle futbolcuları önünde asla yalancı duruma düşmedikleri için olduğunu belirtti.

 

“HİÇBİR RAKİBİ KÜÇÜMSEMİYORUZ”

Serdarlı Kulübü’nün başarılı başkanı Kasap “Bizler Serdarlı Kulübü olarak hiçbir rakibimizi küçümsemiyoruz. Her maçımıza ayni ciddiyetle ve ayni disipline hazırlanıyoruz. Bu şekilde başarı zaten kendiliğinden gelmiş oluyor” dedi ve “Kalan maçlarımızda da hiçbir rakibimizi küçümsemeden ayni ciddiyette hazırlanarak maçlara çıkacağız” şeklinde konuştu.

 

“BİZ CENTİLMEN BİR KULÜBÜZ”

Kulüp Başkanı Tolga Kasap yönetim olarak sporun dostluk ve kardeşlik olduğu sözünü benimsediklerini ve ona göre de hareket ettiklerini söyleyerek “Bazı kesimlerin tüm eleştirilerine rağmen takımımızın direkt rakibi olan Görneç takımının maçlarını bizim sahamızda oynamalarını kabul ettik” dedi.

Kasap ayrıca kendi sahalarında oynadıkları maçlarda misafir takımlara, hem kulüp hem de köy halkı olarak ellerinden geldiğince misafirperverlik gösterdiklerini de sözlerine ekledi.

 

EMRAH YOK, UFUK FIRAT BELKİ

Serdarlı’nın bu hafta sonu kendi evinde oynayacağı Çanakkale maçında kırmızı kart cezalısı Emrah yer almayacak. Sakatlığı bulunan tecrübeli futbolcu Ufuk Fırat’ın oynayıp oynamayacağı ise maç günü belli olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 475 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler