1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HESAPLAR PLAY-OFF İÇİN
HESAPLAR PLAY-OFF İÇİN

HESAPLAR PLAY-OFF İÇİN

Bocce Liglerinin oynandığı Doktor Fazıl Küçük Parkı’nda elektrik kesintisi nedeniyle ertelenen maçlar bugün ve yarın oynanacak

A+A-

 

 

 

 

Herkes İçin Spor Federasyonu (HİSF) tarafından düzenlenen Bocce 2012 Ligleri bugün ve yarın oynanacak karşılaşmalarla tamamlanacak.

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu’na var olan borcu nedeniyle Bocce Liglerinin oynandığı Doktor Fazıl Küçük Parkı’nda elektrik kesildiğinden, Bocce 2012 Erkekler Ligi karşılaşmaları ertelendi.

Ertelenen Bocce 2012 Erkekler Ligi karşılaşmaları bugün; Bocce Kadınlar Ligi ise yarın oynanacak son hafta karşılaşmalarıyla tamamlanacak ve Play-Off mücadelesine kalacak takımlar belirlenecek.

Bocce 2012 Erkekler Ligi’ni lider olarak tamamlayan Küçük Kaymaklı takımı Play-Off’a kalmayı kesinleştiren ilk takım oldu. 4 takımdan oluşacak Play-Off Grubu’na yükselecek diğer 3 takım bugün oynanacak erteleme karşılaşmaları sonunda belirlenecek. 4 takım Doğu Akdeniz Üniversitesi, Lefkoşa Darts Birliği, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Vadili Herkes İçin Spor Derneği, Play-Off’a kalma mücadelesi verecekler.

Bocce 2012 Liglerinin Play-Off karşılaşmaları Eylül’2012 ayında oynanacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 437 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler