1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hesaplar galibiyet için
Hesaplar galibiyet için

Hesaplar galibiyet için

Türk Bankası 11’inci Aykut Zeki Müderrisoğlu Halı Saha Futbol Turnuvası’nda ikinci hafta başlıyor

A+A-

Türk Bankası’na ve bankacılık sektörüne 50 yıl kesintisiz hizmet vermiş olan Aykut Z. Müderrisoğlu anısına Türk Bankası tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Bankalararası Halı Saha Futbol Turnuvası”nın ikinci hafta maçları bugün başlıyor. A grubunda oynanacak maçlarda Kooperatif Merkez Bankası ile Creditwest Bank, Limasol Türk Kooperatif Merkez Bankası ile Türkiye Halk Bankası karşılaşacak.

Dokuz takım kayıpsız
Göçmenköy Halı Sahası’nda bu yıl 11’incisi düzenlenen turnuvanın ilk hafta maçları sonunda üç grupta dokuz takım yoluna kayıpsız devam ediyor. A grubunda Türkiye Halk Bankası, Creditwest Bank ve Limasol Türk Kooperatif Bankası ilk haftayı üçer puanla kapatan takımlar oldu. B grubunda ise ilk hafta iki maç yapan iki takımdan biri olan Türk Bankası haftaya altı puanla başlayacak. Bu grupta Türkiye Garanti Bankası ve Novabank’ın üçer puanı bulunuyor. C grubunda ise KKTC Merkez Bankası, Türkiye İş Bankası ile Şekerbank, turnuvaya üçer puanla başlayan diğer takımlar oldu.
Bankalararası Halı Saha Futbol Turnuvası’na bugün yapılacak iki karşılaşma ile devam edilecek. Göçmenköy Halı Sahası’nda oynanacak maçların programı şöyle:

Saat 19.00: Kooperatif Merkez Bankası-Creditwest Bank
Saat 20.00: Limasol Türk Kooperatif Bankası-Türkiye Halk Bankası

Bu haber toplam 1166 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler