1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HESAPLAR ÇEYREK FİNAL İÇİN
HESAPLAR ÇEYREK FİNAL İÇİN

HESAPLAR ÇEYREK FİNAL İÇİN

Devlet Daireleri arası halı saha futbol turnuvasında gruplarda son haftaya girildi.

A+A-

 

 

Devlet Daireleri arası halı saha futbol turnuvasında gruplarda son haftaya girildi. Tiga Otomotiv’in katkıları ile gerçekleştirilen ve Metehan Kemal Küçük Halı Sahası’nda devam eden turnuvada “B” Grubunda çeyrek finale çıkan takımlar belli oldu.

A Grubunda Ekonomi Bakanlığı ile Telefon Dairesi’nin bir üst tura çıkması kesin ancak üçüncü ve dördüncü takımın kimler olacağı son hafta belli olacak. B Grubunda ise bir üst tura çıkması daha önceden belli olan İçişleri Bakanlığı ile Maliye Bakanlığı’nın ardından Gümrük Dairesi ile Hazine ve Muhasebe Dairesi de çeyrek finalist olmayı başardı.

Grupta son hafta maçları öncesi Çarşamba akşamı oynanan maçlarda Hazine ve Muhasebe Dairesi, Sosyal Sigortalar’ı 6-0 mağlup ederken geçen yılın finalistleri İçişleri Bakanlığı ile Maliye Bakanlığı 2-2 berabere kaldılar. Gümrük Dairesi’nin Spor Dairesi’ni 3-0’la geçtiği gecenin kapanış maçı gollü geçti. Turnuvanın centilmen takımları Su İşleri Dairesi ile Jeoloji ve Maden Dairesi arasındaki mücadeleyi Jeoloji Maden Dairesi 13-10 kazandı.

“B” Grubunda önümüzdeki hafta oynanacak Gümrük Dairesi ile Hazine ve Muhasebe Dairesi maçı iki takımın sırasını belli edecek.

 

B GRUBU SON HAFTA PROGRAMI:

10 Ekim Çarşamba

Saat 18.00: Gümrük Dairesi- Hazine ve Muhasebe Dairesi

Saat 19.00: Spor Dairesi- İç İşleri Bakanlığı

Saat 20.00: Jeoloji M.Dairesi- Maliye Bakanlığı

Saat 21.00: Sosyal Sigortalar D.- Su İşleri

 

 

Bu haber toplam 382 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler