1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'HER GÜN BİR KESİM FERYAT EDECEK'
HER GÜN BİR KESİM FERYAT EDECEK

'HER GÜN BİR KESİM FERYAT EDECEK'

Çiftçiler Birliği, ülkenin yangın yerine geldiğini ve hükümet edenlerin beceriksizliğinin bir kez daha yandaşlarla ülke yönetilemeyeceğini gözler önüne serdiğini ifade etti

A+A-

 

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği, ülkenin yangın yerine geldiğini ve hükümet edenlerin beceriksizliğinin bir kez daha yandaşlarla ülke yönetilemeyeceğini gözler önüne serdiğini ifade ederek, erken seçimin mutlaka gündeme gelmesi gerektiğini ileri söyledi.

Çiftçiler Birliği Genel Başkanı Alican Kabakçı, yaptığı açıklamada, yandaş ve ahbap çavuş ilişkileri ön planda olduğu müddetçe eylemlerin, öfkenin ve huzursuzlukların olacağına vurgu yaptı.

Hükümet süratle bürokratik kadrolarını gözden geçirmesi ve bu tutumu devam ettirme ısrarı içerisinde olacaksa bu kaos ortamının her gün daha da çoğalacağının bilmesi gerektiğini söyleyen Kabakçı, “Her gün toplumumuzun bir kesimi feryat edecektir. Çünkü beceriksizlik becerisini övünç kaynağı haline getiren bu zihniyetle ülke yönetilmez” dedi.

Kabakçı, sabırla gelişmeleri takip ettiklerini belirterek, “üreticilerin de bu beceriksiz zihniyete tahammülü kalmamıştır. Zaman hükümet edenlerin beceri gösterme zamanıdır. Fakat beceri artık bu ülkede zulmetme sanatı olmuştur” dedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 803 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler