1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HEP ÜST SIRALARDA OLDU
HEP ÜST SIRALARDA OLDU

HEP ÜST SIRALARDA OLDU

2010 yılının vergi rekortmenliğinde “kişiler” kategorisinde üçüncü sırada yer alan Özyalçın Şirketler Grubu Direktörü Oğuz Özyalçın YENİDÜZEN’e konuştu: “Ekonomiye yön verecek firma yere sağlam basan firmadır” 2010 yıl

A+A-

 

 

2010 yılının vergi rekortmenliğinde “kişiler” kategorisinde üçüncü sırada yer alan Özyalçın Şirketler Grubu Direktörü Oğuz Özyalçın YENİDÜZEN’e konuştu:

“Ekonomiye yön verecek firma yere sağlam basan firmadır”

 

 

2010 yılının vergi rekortmenliği kişiler kategorisinde 833 bin 48 TL ödeyerek üçüncü sıraya yerleşen Özyalçın Şirketler Grubu Direktörü Oğuz Özyalçın oldu. Son 4 yıldır kişiler ya da şirketler kategorinde vergi rekortmenliğinde ilk beşte yer almayı başaran Özyalçın, yıllardır mimarlık ve mühendislik konusunda insanlara kaliteli konut sunmanın gururunu yaşıyor.

Özyalçın Şirketler Grubu Direktörü Oğuz Özyalçın, önde gelen firmalar arasında yer alarak ülke ekonomisine yaptığı katkılardan dolayı takdir toplamaya devam ediyor.

 

“HEP İLK BEŞTE OLDUK”

Özyalçın Şirketler Grubu Direktörü Oğuz Özyalçın, vergilere bakıldığı zaman daha yüksek bir vergi vermeyi beklediklerini dile getirdi. İki yıl vergi rekortmeni olarak da ilk sıraya yerleşen iş adamlarından biri olan Özyalçın, her yıl olduğu gibi bu yıl da verdiği vergilerden dolayı büyük bir gurur yaşadığını ifade etti.

Özyalçın şöyle devam etti: “Geçmiş yıllarda olduğu gibi hep ilk beşte olduk. Hatta 2 kez de liste başında yer aldık. Bu yılda ödediğimiz vergilere baktığımızda da yine yüksek bir derece bekliyorduk. Yaptığımız her işi kanun ve kurallar çerçevesinde yaptığımızdan dolayı vergi kaçırmak gibi bir zihniyetimiz hiç bir zaman olmadı. Çünkü biliyoruz ki biz işadamları vergilerimizle bu devleti ayakta tutabiliriz. Devlet ne kadar güçlüyse bizlerde o kadar mevcuduz.”

 

 

Ayrıntılar bugün YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1341 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler