1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'HENÜZ HER ŞEY BİTMEDİ'
HENÜZ HER ŞEY BİTMEDİ

'HENÜZ HER ŞEY BİTMEDİ'

Telsim Süper Lig’in 19’uncu haftasında kendi sahasında Lefke’ye mağlup olan Mağusa Türk Gücü’nde istifa eden Hasan Topaloğlu ve Mehmet Merteroğlu’nun yerine anlaşmaya varılan Cenk Berkalp, dün takım ile ilk antrenmanına Canbu

A+A-

 

 

Mağusa Türk Gücü’nde Hasan Topaloğlu ve Mehmet Merteroğlu’nun istifasının ardından anlaşmaya varılan Cenk Berkalp takım ile ilk antrenmanına dün çıktı. Berkalp şampiyonluk yolunda matematiksel olarak herşeyin bitmediğini söylerken, zirve mücadelesini bırakmayacaklarını söyledi

 

Sedat Kılıç

 

Telsim Süper Lig’in 19’uncu haftasında kendi sahasında Lefke’ye mağlup olan Mağusa Türk Gücü’nde istifa eden Hasan Topaloğlu ve Mehmet Merteroğlu’nun yerine anlaşmaya varılan Cenk Berkalp, dün takım ile ilk antrenmanına Canbulat Stadı’nda çıktı. Bilindiği gibi Topaloğlu ve Merteroğlu alınan kötü sonuçların ardından takımın önünü açmak için istifa etmişti. Ligde lider Çetinkaya’nın 9 puan gerisinde 3’üncü sırada yer alan Mağusa Türk Gücü’nde yeni teknik direktör Cenk Berkalp’ın yardımcılıklarını Kemal Yürekli ve Güney Özgür yapacaklar.

 

BERKALP: “ASIL HEDEF KUPA”

Takım ile çıktığı ilk çalışmada açıklamalar yapan Berkalp, şampiyonluk şanslarını henüz yitirmediklerini söyledi. Berkalp “Kalan 7 haftalık süreyi birlikte geçireceğiz. Henüz matematiksel olarak herşey bitmiş değil ve biz de bu yarışı bırakmayacağız” diye konuştu.

Ligde işlerinin çok zor olduğunun bilincinde olduklarını belirten Berkalp “Asıl hedefimiz kupa olacak. Bütün gücümüzle bu sene kupada şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 760 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler