1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HENTBOLDA GENEL KURUL GÜNÜ
HENTBOLDA GENEL KURUL GÜNÜ

HENTBOLDA GENEL KURUL GÜNÜ

Hentbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu bugün federasyon lokalinde yapılıyor. Yönetim kurulunda gerçekleşen beş değişiklikten dolayı geçtiğimiz yıl göreve gelen Barış Toprakçı yönetiminin bu değişiklikleri tüzük gereği genel kurulda onaylatması gereki

A+A-

 

 

Hentbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu bugün federasyon lokalinde yapılıyor. Yönetim kurlunda gerçekleşen beş değişiklikten dolayı geçtiğimiz yıl göreve gelen Barış Toprakçı, yönetiminin bu değişiklikleri tüzük gereği genel kurulda onaylatması gerekiyor. Bugün saat 15.30’da gerçekleşecek genel kurulda ayrıca yeni MHK’de kulüplere tanıtılacak.

Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Toprakçı, yaptığı açıklamada bugünkü genel kurulda sezon öncesi turnuvaların tarihlerinin ve yerlerinin de belirleneceğini söyledi.

Toprakçı, “Bu yıl amacımız bu hazırlık turnuvalarını merkezden uzaklaştırarak bölgelere taşımaktır” diye konuştu. Barış Toprakçı altyapı kategorilerine önümüzdeki günlerde liglere başlayacaklarını ‘A’ takımların ise ocak ayından itibaren başlanacağını söyledi.

 

BEŞPARMAK SERİYİ 4’E ÇIKARMA PEŞİNDE

 

Bu arada Türkiye Hentbol Süper Ligi’nde başarılı performansını sürdüren Beşparmak, Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından 6. haftada, haftanın takımı, Rüştü Şahin de haftanın antrenörü seçildi. Ankara Büyükşehir Belediye maçındaki oyunları ile de Burak Turan ve Barış Orhanlı haftanın karmasına seçildi.

Ligde averajla beşinci basamakta bulunan Beşparmak, yarın saat 11.00’de kendi evinde İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni konuk edecek. Beşparmak bu maçı kazandığı takdirde peş peşe 4’üncü galibiyetini elde edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 897 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler