1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HENTBOL LİGLERİNE DEVAM EDİLDİ
HENTBOL LİGLERİNE DEVAM EDİLDİ

HENTBOL LİGLERİNE DEVAM EDİLDİ

Genç Erkekler ve Yıldız Erkekler liglerinde oynanan karşılaşmalarda DAÜ, UKÜ ve Marmara Spor Kulüpleri haftayı galibiyetle kapadılar

A+A-

 

 

 

 

Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen Hentbol Genç Erkekler Ligi’ne oynanan iki karşılaşma ve Yıldız Erkekler Ligi’ne de bir karşılaşma ile devam edildi. Oynanan karşılaşmalarda DAÜ, UKÜ ve Marmara Spor Kulübü rakiplerini mağlup etti.

 

YÜKSELİŞ BAŞLADI, DAÜ BİTİRDİ

Necati Taşkın Spor Salonunda oynanan Hentbol Genç Erkekler karşılaşmasında Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Yükseliş Spor Kulübü karşılaştı. Karşılaşmanın ilk devresinde kıyasıya bir mücadele vardı. Bu devrede Yükseliş rakibi Doğu Akdeniz Üniversitesi’ne 2 sayı fark yaparak ikinci yarıya 15 – 13 galip başlama hakkı kazandı. İkinci yarıda rakibine oranla daha organize olan Doğu Akdeniz Üniversitesi takımı rakiplerinin biraz da yorulmasını değerlendirerek karşılaşmayı 34 – 28 kazanmayı bildiler. 

 

MARMARA VE UKÜ RAHAT KAZANDI

Necati Taşkın Spor Salonunda oynanan gecenin bir diğer genç erkekler maçında ise Uluslar arası Kıbrıs Üniversitesi ilk devresini 20 – 11 önde kapattığı maçta Orta Doğu Spor Kulübü’nü 44 – 20 gibi farklı bir skorla mağlup etti.

Hentbol Yıldız Erkekler Ligi maçında ise Marmara Spor Kulübü rakibi Yakın Doğu Üniversitesi Yıldız takımını çok rahat bir oyundan sonra 41 – 28 mağlup etti. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 456 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler