1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HEM ÇALIŞIYOR HEM ÖĞRETİYOR
HEM ÇALIŞIYOR HEM ÖĞRETİYOR

HEM ÇALIŞIYOR HEM ÖĞRETİYOR

PÜF NOKTALARINI ANLATTI... Ülkemizde kamp yapan dünyaca ünlü Estonyalı atlet Aleksander Tammert dün salonda çalışırken atletlerimize de ders verdi

A+A-

 

 

Atletizm Federasyonu’nun davetlisi olarak ülkemizde bulunan dünyaca ünlü atlet Estonyalı Aleksander Tammert dün sabah salonda çalıştı.

Havanın yağmurlu olması nedeniyle Atatürk Stadı altındaki fitness salonunda çalışan Tammert, çalışma sırasında sporcu ve antrenörlerimize de ders verdi.

Disk atış yaparken nefes alıp vermenin önemine dikkat çeken Slovakyalı atlet Aleksander Tammert, Milli Atlet Kutay Kırmızı’dan daha çabuk dönmesini ve nefesinden de yararlanmasını istedi.

Slovakyalı Aleksander Tammert, Milli Atletimiz Kutay Kırmızı yanında Emine Yarkın’ı da çalıştırdı.

Antrenörler Ferhat Sakallı ve Münür Yeksan’ın da yararlandığı dünkü çalışmayı Atletizm Federasyonu Başkanı Ersin Doğaç ile Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Derviş Atakan da izledi.

 

KUTAY’I ÇALIŞTIRDI

Gündüz Atatürk Stadı altındaki fitness salonunda bir çalışma gerçekleştiren Aleksander Tammert, akşam üzeri Göçmenköy antrenman sahasında çalışma gerçekleştiren atlet Kutay Kırmızı ile birlikte çalıştı. Tammert’in özellikle Kutay’ın atış yaptığı sırada dikkat etmesi gereken unsurları anlatması dikkat çekti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 578 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler