1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'HEDEFİMİZ DAİMİ OLMAK'
HEDEFİMİZ DAİMİ OLMAK

'HEDEFİMİZ DAİMİ OLMAK'

Geçtiğimiz sezon Birinci Lig’i şampiyon olarak tamamlayarak Süper Lig’e yükselen Gençlik Gücü çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık bir aydır spor salonunda fitness çalışması yapan GG’de Çarşamba günü kulüp lokalinde çalışmalara katılan fut

A+A-

 

 

Camia olarak amaçlarının Süper Lig’de daimi olmak olduğunu söyleyen Aytaç “İlk hedefimiz Gençlik Gücü’nün asansör takım olmamasıdır. Camia, yönetim ve futbolcular olarak ana hedefimiz budur. GG istikrarlı bir takım olacak” diye konuştu

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Geçtiğimiz sezon Birinci Lig’i şampiyon olarak tamamlayarak Süper Lig’e yükselen Gençlik Gücü çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık bir aydır spor salonunda fitness çalışması yapan GG’de Çarşamba günü kulüp lokalinde çalışmalara katılan futbolculara bir aylık sürede yakaladıkları gelişme ile ilgili olarak bir sunum yapılacak.

 

FUTBOLCULARA SUNUM YAPILACAK

Konu ile ilgili olarak görüşlerini aldığımız Gençlik Gücü Teknik Direktörü Bülent Aytaç spor salonunda sürdürdükleri çalışmalarda bir aylık süreyi doldurduklarını söyledi. Çarşamba günü kulüp lokalinde futbolculara bir aylık dönemin sunumunu yapacaklarını söyleyen Aytaç, futbolculara bu süre zarfında neler yapıldığını ve neler yapılacağını aktaracaklarını belirtirken, futbolcuların ne durumda olduğunu Uğur Çorba’nın yaptığı çalışma ile öğreneceğini söyledi. Bilimsel olarak da çalıştıklarını söyleyen Bülent Aytaç, futbolcuların fiziksel olarak gelişmelerinin yanında beyinsel olarak da gelişimlerine katkı koymayı amaçladıklarını dile getirdi. Aytaç, Dup Fitness Salonu ile 1 yıl çalışma konusunda anlaşma sağladıklarını belirtti.

 

YABANCI KONUSUNDA ACELE YOK

Yeni sezon için kadroya dahil edilecek yabancı futbolcular konusunda çalışmaların devam ettiğini, bu konuda aceleci davranmayacaklarını belirten Aytaç, ay sonuna doğru Gana’dan iki tane futbolcunun denenmek üzere adaya geleceğini söyledi. TC’li futbolcu kontenjanı için Bank Asya deneyimine sahip bir futbolcuyu almak istediiklerini ve bu futbolcunun savunmada görev alacağını, diğer iki yabancının ise ön libero ve forvet mevkisinde görev alan oyuncular olması için çalıştıklarını söyledi. Yerli futbolcu konusunda görüştükleri 3-4 tane futbolcu olduğunu belirten Aytaç,bu oyunculardan en az 3 tanesini kadroya dahil etmek için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

 

“GG İSTİKRARLI BİR TAKIM OLACAK”

Gençlik Gücü Teknik Direktörü Bülent Aytaç, resmi sezon açılışını 23 temmuzda yapmayı planladıklarını belirtti. Aytaç, Süper Lig’de salon çalışmalarını ilk yapan kulüp olduklarını, bu haftadan itibaren yavaş yavaş sahaya inerek çalışmalar yapacaklarını ve bu anlamda da ilk olacaklarını söyledi. Camia olarak amaçlarının Süper Lig’de daimi olmak olduğunu söyleyen Aytaç “İlk hedefimiz Gençlik Gücü’nün asansör takım olmamasıdır. Camia, yönetim ve futbolcular olarak ana hedefimiz budur. GG istikrarlı bir takım olacak” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 693 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler