1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HEDEF YENİDEN SÜPER LİG
HEDEF YENİDEN SÜPER LİG

HEDEF YENİDEN SÜPER LİG

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’i son sırada tamamlayarak Birinci Lig’e düşen Gönyeli Spor Kulübü, yeni sezon öncesi ilk çalışmasını dün Gönyeli Stadı’nda gerçekleştirdi. Geçtiğimiz sezon başka kulüplerde kiralık olarak forma giyen futbolcula

A+A-

 

 

 

Gönyeli Stadı’nda gerçekleştirilen ilk antrenmana geçtiğimiz yıl başka takımlarda kiralık olarak forma giyen futbolcuların da dahil olması ile toplamda 29 futbolcu katıldı. Gönyeli teknik direktörü Hişam Tarazi takımın ilk çalışmasında hedeflerinin yeniden Süper Lig’e terfi etmek olduğunu söyledi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’i son sırada tamamlayarak Birinci Lig’e düşen Gönyeli Spor Kulübü, yeni sezon öncesi ilk çalışmasını dün Gönyeli Stadı’nda gerçekleştirdi. Geçtiğimiz sezon başka kulüplerde kiralık olarak forma giyen futbolcuların geri dönmesi ve bir yıldır futbol oynamayan kaleci Batuhan Biçentürk’ün yeniden takıma dahil olması sonrası ilk antrenmanda 30 futbolcu yer aldı. Gönyeli resmi sezon açılışını ise ay sonunda gerçekleştirecek.

 

TARAZİ: “HEDEF YENİDEN SÜPER LİG”

İlk antrenmanda sorularımızı yanıtlayan Hişam Tarazi Gönyeli’nin Süper Lig’e geri dönmesi için çalışmalara başladıklarını söyledi. Tarazi “Bugün sezonumuzu açmış durumdayız. Birinci futbol liginde iyi bir performans sergileyerek, tekrardan Gönyeli’nin layık olduğu Süper Lig’e çıkma amacındayız” diye konuştu.

 

“İYİ BİR KADROMUZ VAR”

İyi bir kadroya sahip olduklarını söyleyen Tarazi “Gerçekten genç, koşan futbolculardan oluşan bir kadromuz var. Geçen yıldan yabancılarımızın gitmesi sonrası Dağyolu futbolcusu Mehmet Dulkadir’i kadromuza dahil ettik. Kaleci Batuhan geri döndü. Metehan’da kiralık forma giyen Yağış takıma dahil oldu. Bir süredir futbol oynamayan ve daha önce Mağusa Türk Gücü forması giyen Sermet, iki yıldır futbol oynamayan Ali Bataryacı kadromuzda bulunuyor. Lisansı Yenicami’de olan Talat Şentürk’ü de takıma dahil edeceğiz. 6 takviye ve çoğu Gönyelili olan futbolcularla Gönyeli’yi Süper Lig’e taşıyacağız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 597 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler