1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'Hedef küçültmedik'
Hedef küçültmedik

'Hedef küçültmedik'

Geçtiğimiz sezon, tarihinde ilk kez Birinci Lig şampiyonluğuna oynayan ancak son haftalarda bu yarıştan kopan Batı bölgesinin güçlü takımı Bostancı Bağcıl, yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak belirledi. Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN Spor Servisi

A+A-

 

 

Bostancı Bağcılspor Teknik Direktörü Ahmet Soğukpınar vurguladı:

 

“Hedef küçültmedik”

 

·        “Hedef küçültmedik, tam aksine, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da şampiyonluk yarışında varız”

 

Geçtiğimiz sezon, tarihinde ilk kez Birinci Lig şampiyonluğuna oynayan ancak son haftalarda bu yarıştan kopan Batı bölgesinin güçlü takımı Bostancı Bağcıl, yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak belirledi.

Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN Spor Servisi’nin sorularını yanıtlayan Bostancı Bağcıl Teknik Direktörü Ahmet Soğukpınar, Bağcıl olarak, hedef küçültmediklerini tam aksine, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da şampiyonluk yarışında var olduklarını söyledi.

 

GİDENLER-GELENLER

Transferde Hüseyin Sadıklar, Devrim, Ali Özbahar ve İbrahim Çıdamlı ile yollarını ayırdıklarını anımsatan teknik direktör Soğukpınar, bu futbolcularının üçünün ilk on birde yer aldığının unutulmaması gerektiğini, ancak yapacakları transferlerle bunu telafi edip güçlü bir kadro oluşturacaklarının altını çizdi.

Çetinkaya’dan kaleci Ahmet Gardiyanoğlu ile Doğan Türk Birliği’nden Abdullah’ı transfer ettiklerini belirten Soğukpınar, “En az üç yerli ve üç yabancı transferi daha yapacağız. Yerlilerde mevki olarak sağ ileri, sol bek, orta saha,  yabancılarda ise bir forvet ve orta saha olacak” dedi.

 

15 AĞUSTOS’TA KAMP

Sezonun ilk antrenmanını 15 Temmuz’da yaparak sahaya indiklerini belirten Soğukpınar,  bugünden itibaren cumaya kadar haftada beş gün çalışmalarına devam  edeceklerini açıkladı.  15 Ağustos 2011’de Ankara Elmadağ’da 10 günlük bir kampa gideceklerini dile getiren Soğukpınar, kamp dönüşü Hasan Kolcu ile Ertaç Dermuş Anı Turnuvaları’nın ardından 2011-2012 sezonunu açacaklarını ifade etti.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 591 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler