1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'HEDEF HER ZAMAN ÜST SIRALAR'
HEDEF HER ZAMAN ÜST SIRALAR

'HEDEF HER ZAMAN ÜST SIRALAR'

Yeni sezon hazırlıklarını sessiz sedasız sürdüren Girne temsilcisi Doğan Türk Birliği bu sezona da iddialı hazırlanıyor. Transfer döneminde şu ana kadar Celal’ı Lapta’ya veren ve Tatlısu’dan Morris’i alan Doğan Türk Birliği, geçen

A+A-

 

 

Doğan Türk Birliği başkanı Bayar Piskobulu, hedeflerinin her zaman üst sıralar olduğunu, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu yıl da ilk 5 içerisinde yer alma amacında olduklarını söyledi

 

Yeni sezon hazırlıklarını sessiz sedasız sürdüren Girne temsilcisi Doğan Türk Birliği bu sezona da iddialı hazırlanıyor.

Transfer döneminde şu ana kadar Celal’ı Lapta’ya veren ve Tatlısu’dan Morris’i alan Doğan Türk Birliği, geçen sezonki kadrosunu korumayı başardı. Şu anda mevcut 24 kişilik kadronun 14 kişisini kendi alt yapısından yetiştiren sarı lacivertli takım bu sezon da alt yapıdan 17 yaşındaki Koral Saymaz ve geçtiğimiz sezonun son bölümlerinde forma şansı bulan Kaan Borova’yı A takım kadrosuna aldı.

 

PİSKOBULU: “BU SEZON DA İLK BEŞ”

Yeni sezon ile ilgili görüşlerini aldığımız Doğan Türk Birliği Başkanı Bayar Piskobulu, Doğan Türk Birliğinin hedefinin her zaman üst sıralar olduğunu söyledi. İyi bir takımları olduğunu vurgulayan Piskobulu “Hedefimiz geçen sezon olduğu gibi ilk 5 içerisinde yer almaktır” dedi.

Transfer konusuna da değinen Bayar Piskobulu, herhangi bir transfer yapma niyetleri olmadığını, boş olan TC kontenjanı için de vasat bir oyuncu almaktansa kendi alt yapımızdan yetişen çocuklara yer vermeyi tercih ettiklerini söyledi.

Piskobulu Futbol Federasyonunun yaptığı icraatları çok başarılı bulduğunu ve son olarak kura çekiminde aldıkları kararlar dolayısı ile federasyona olan güvenlerinin bir kat daha arttığını belirtti. Bayar Piskobulu son olarak 2012 – 2013 sezonunda kavgasız, gürültüsüz, güzel bir lig yaşanmasını diledi ve tüm takımlara başarılar temenni etti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 489 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler