1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HEDEF HER BRANŞTA MADALYA
HEDEF HER BRANŞTA MADALYA

HEDEF HER BRANŞTA MADALYA

Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası bugün İstanbul’da hizmete girecek olan 7500 kişilik Ataköy Atletizm Salonu’nda gençler ve büyükler kategorilerinde başlıyor. 2012 yılı atletizm sezonun ilk önemli organizasyonu olan Türkiye Salon Atletizm Şam

A+A-

 

 

İstanbul’da bugün başlayacak olan Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası’nda mücadele edecek Kuzey Kıbrıs Atletizm Federasyonu kafilesi sabah İstanbul’a gitmek için adadan ayrıldı. Pazar gününe kadar sürecek olan şampiyonada hedef yarışılacak her branşta madalya kazanmak

 

Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası bugün İstanbul’da hizmete girecek olan 7500 kişilik Ataköy Atletizm Salonu’nda gençler ve büyükler kategorilerinde başlıyor. 2012 yılı atletizm sezonun ilk önemli organizasyonu olan Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası aynı zamanda katılacak olan atletlerin Mart ayında yine İstanbul’da düzenlenecek Dünya Salon Atletizm Şampiyonası için referans niteliği taşıyor.

 

KAFİLE İSTANBUL’DA

Bu önemli organizasyon için çarşamba günü kamp yaptıkları Almanya’dan İstanbul’a geçen antrenör Levent Ilgın, Meliz Redif ve Candeğer Oğuz’un ardından Kuzey Kıbrıs Atletizm Federasyonu Kafilesi bugün sabah saat 07.00 uçağı ile İstanbul’a hareket etti.

Kafilede Atletizm Federasyonu Başkanı Ersin Doğaç, İdareci olarak Hüseyin Eğitmen, antrenörler Reşat Oğuz ve Levent Ilgın, 400 metre büyüklerde yarışacak olan Meliz Redif, 60 metre – 60 metre engelli büyüklerde yarışacak olan Suzan İçen, yüksek ve üç adım atlama büyüklerde yarışacak olan Candeğer Oğuz, üç adım atlama gençlerde yarışacak olan Mehmet Baykent’in yanı sıra şampiyonada kendi imkanları ile yarışacak olan üç adım – uzun atlama gençlerde Tuğba Aydın ile 60 metre gençlerde yarışacak olan Umut Öztekin yer alıyor.

 

PAZAR GÜNÜ TAMAMLANACAK

Bugün başlayacak olan şampiyona 3 gün sürecek ve Pazar günü 18.30’da tamamlanacak. Kafilede yer alan Atletizm Federasyonu Başkanı Ersin Doğaç daha önce yaptığı açıklamada şampiyonada yarışacakları her branştan madalya beklediklerini belirtmişti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 816 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler