1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HEDEF FİNAL
HEDEF FİNAL

HEDEF FİNAL

14’üncü Dünya Salon Atletizm Şampiyonası’nda Cuma günü piste çıkacak olan Meliz, 400 metrede Cumartesi günü gerçekleşecek finale kalabilmek için koşacak

A+A-

 

 

 

 

Ülkemizin elit atletlerinden Meliz Redif, İstanbul’da 9-11 Mart tarihleri arasında düzenlenecek 14’üncü Dünya Salon Atletizm Şampiyonası’nda tüm hazırlıklarını tamamladı.

Bugüne kadar birçok başarıya Levent Ilgın antrenörlüğünde, yaklaşık iki yıldan bu yana Telsim ana sponsorluğunda imza atan Meliz Redif, Avrupa Şampiyonası’nda Birincilik, Balkan Şampiyonası’nda ikincilik ve Viyana’da gerçekleştirilen International Indoor Classik Vienna yarışmasında da üçüncülük derecesine sahip oldu.

İstanbul’da yapılacak Dünya Salon Atletizm Şampiyonası’nın ilk gününde Türkiye adına 400 metrede yarışacak olan Meliz Redif, 9 Mart’ta sabah saat 9:35’te ilk sınava çıkacak. Elemelerde başarı elde etmesi halinde Meliz Redif, yarı final yarışmasınaaynı gün saat 19:50’deçıkacak. Tüm hazırlıklarını finale kalmak ve 2012 Londra Olimpiyatları’na katılabilmek için planlayan Meliz Redif, 14’üncü Dünya Salon Atletizm Şampiyonası’nda400 metre finalini 10 Mart Cumartesi günü saat 18:40’da koşmayı hedefliyor.

Türkiye adına 400 metredeyarışacak tek atlet olan Meliz Redif’e moral vermek için KKTC’den Telsim’in misafiri olarak Meliz Redif’in annesi Hıfsiye Redif ve babası Ergün Redif ile Telsimyetkilileri de katılacak.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 513 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler