1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HEDEF 18 PUAN
HEDEF 18 PUAN

HEDEF 18 PUAN

Bu sezon şanssız bir ilk yarı geçiren Hamitköy Telsim Birinci Ligi’nde Gençlik Gücü’nü mağlup ederek önemli bir üç puanı hanesine yazdırdı. Gençlik Gücü galibiyeti sonrası ilk antremanını geçtiğimiz gün gerçekleştiren Hamitköy, bu antrenmanı r

A+A-

 

 

Geçtiğimiz hafta lider Gençlik Gücü’nü 2-0 mağlup ederek önemli bir galibiyete imzasını atan Hamitköy, ligin son haftasında Ozanköy karşısında alacağı 3 puan ile devreyi 18 puanla kapatmayı hesaplıyor

 

Çağan Kutgüner

 

Bu sezon şanssız bir ilk yarı geçiren Hamitköy Telsim Birinci Ligi’nde Gençlik Gücü’nü mağlup ederek önemli bir üç puanı hanesine yazdırdı. Gençlik Gücü galibiyeti sonrası ilk antremanını geçtiğimiz gün gerçekleştiren Hamitköy, bu antrenmanı rejenerasyon içerikli bir çalışma ile tamamladı.

 

ÖZGÜRGÜN: “3 PUAN ÖNEMLİYDİ”

Ligin son haftasında kendi sahasında Ozanköy’ü konuk edecek Hamitköy’de teknik direktör Mehmetali Özgürgün geçtiğimiz hafta Gençlik Gücü maçını değerlendirerek  “Zor bir maçtı” benzetmesini yaptı.

Özgürgün “Bu maçta 3 puanı almak önemliydi. Biz Gençlik Gücü’nü rakip olarak görmedik, bizim için her rakip aynıdır. Gençlik Gücü’nü yendik diye ekstradan birkaç puan almadık” şeklinde konuştu.

 

HEDEF 18 PUAN

Ligin ilk devresinin son haftasında Ozanköy’ü ağırlayacak olduklarının hatırlatılması üzerine Özgürgün “İstikrarı yakalamamız şart. Ozanköy maçından galip gelerek ilk yarıyı 18 puanla kapatmak istiyoruz” dedi. Hasan, Kemal, Orçun ve İbrahim’in sakatlıklarının sürdüğünü söyleyen Özgürgün, Sakatların durumunun son Perşembe günü (bugün) netlik kazanacağını söyledi.

 

TRANSFERLERİMİZ OLACAK

Transfer döneminde sola ve orta sahanın ortasına transfer yapmayı düşündüklerini dile getiren Özgürgün, “Tuğra ve Kenan’ın yeri dolmadı mı ?” sorusu üzerine “Tuğra değil ama Kenan’ın yokluğunu hissettik bu oyuncunun takıma geri dönmesi için taleplerimiz olacak” dedi.

Özgürgün hedeflerinin yapacakları transferlerle ve ikinci yarı yakalayacakları istikrar ile Telsim Süper Lig’e yükselmek olduğunu söyleyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 642 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler