1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAZIRLIKLAR TAMAM
HAZIRLIKLAR TAMAM

HAZIRLIKLAR TAMAM

Yarın Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Süper Kupa maçında İskele’de karşı karşıya gelecek olan Küçük Kaymaklı ve Çetinkaya takımları dün gerçekleştirdikleri antrenmanlarla son hazırlıklarını tamamlayıp maç saatini beklemeye başladılar. Küçük Kaymaklı

A+A-

 

 

Küçük Kaymaklı, son antrenmanını Ruso Stadı’nda; Çetinkaya Taksim Sahası’nda gerçekleştirirken; her iki takım da maça yönelik taktik ağırlıklı bir antrenman programı gerçekleştirdi

 

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Yarın Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Süper Kupa maçında İskele’de karşı karşıya gelecek olan Küçük Kaymaklı ve Çetinkaya takımları dün gerçekleştirdikleri antrenmanlarla son hazırlıklarını tamamlayıp maç saatini beklemeye başladılar.

Küçük Kaymaklı son antrenmanını Ruso Stadı’nda, Çetinkaya Taksim Sahası’nda gerçekleştirirken, her iki takım da maça yönelik taktik ağırlıklı bir antrenman programı gerçekleştirdi.

 

BOLKAN: “KAZANMAK İSTİYORUZ”

Çetinkaya Teknik Direktörü Mehmet Bolkan maçın zor geçeceğini belirtirken hedeflerinin bu kupayı almak olduğunu belirtti. Bolkan “Zor maç. Sonuçta geçen yılın şampiyonu ile oynuyoruz. Bu sene Çetinkaya da iddialı. Güzel bir maç olacak. Çetinkaya olarak Süper Kupa’yı kazanmak istiyoruz. Bunun için iki buçuk aydır çalışıyoruz. İnşallah kazanarak lige moralli ve huzurlu başlayacağız” şeklinde konuştu.

 

BORATAŞ: “HEDEFİMİZ GALİBİYET”

Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Mustafa Borataş geçtiğimiz hafta Yenicami ile oynadıkları maçta iyi ve kötü taraflarını gördüklerini, bu doğrultuda çalışıp bu maçta galip gelmek istediklerini belirtti. Borataş “Birinci sınavımızı geçtiğimiz hafta yaptık. Sonuç iyi olmasa da iyi ve kötü taraflarımızı gördük. İyi tarafımız maçın sonuna kadar mücadele etmemizdi. Kötü tarafımız oyun disiplinine zaman zaman uyamamamızdı. Bunlar üzerine çalıştık. Rakibimiz güçlü bir rakip. Sonuç olarak bu maçta en iyi sonuç olan galibiyeti almak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 710 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler