1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR
HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Yeni sezonda güçlü bir kadroya sahip olmak isteyen Yenicami’de antremanlar ve transfer çalışmaları son hız devam ediyor

A+A-

 

 

 

 

Süper Lig ekiplerinden Yenicami yoğun antrenman temposunu ve çalışmalarının yanı sıra transferde de çalışmalarını sürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz gün adaya Daniel Osseri’yi getiren Yenicami’de teknik adam Karayel, yabancı konusunda doğru hamle yapmak zorunda olduklarını belirtti.

 

 

Çağan Kutgüner

 

Süper Lig’i geçtiğimiz sezon 4’üncü bitiren Yenicami’de yeni sezon öncesi hazırlıklar sürüyor. Bazı günler çift bazı günlerde tek antrenman yaptıklarını belirten İltaç Karayel, Pazartesi ve Cuma günleri sabah akşam çift idman, diğer günler tek idmanla hazırlıklarını sürdürdüklerini belirtti.

 

DEVRİM VE KEMAL’A CİDDİ TEKLİF YOK

Takımdaki satılık oyuncularla ilgili Devim, Erdinç ve Kemal Uçaner’e henüz ciddiye alınacak bir teklifin gelmediğini söyleyen başarılı teknik adam yabancı konusunda ise doğru hamle yapmak zorunda olduklarının altını çizdi. Denemeye aldıkları Daniel Osseri’yi dün denediklerini ve Pazar gününe kadar denemeye devam edeceklerini söyleyen Karayel, daha fazla yabancıyı deneyeceklerini sözlerine ekledi.

 

SABAH ÇALIŞTILAR

Dünkü antrenmanını sabah 6.30’da gerçekleştirdiklerini söyleyen Karayel bugünkü antrenmanını ise sabah 5.30’da Güzelyurt’taki sentetik sahada gerçekleştirdi. Karayel saha bulmakta sıkıntı çektiklerini de sözlerine ekledi.

Takımdaki gençlerin durumuyla ilgili “24 kişilik bir kadromuz var, kimin oynayıp kimin oynayamayacağını söylemek yanlış olur, hazır gördüğümüzü oynatacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 481 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler