1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR
HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Kuzey Irak’taki Viva World Cup şampiyonası hazırlıklarını İstanbul’da sürdüren KKTC Futbol Milli Takımı dünü tek antrenman yaparak geçirdi. Teknik direktör Fırat Canova nezaretinde gerçekleştirilen çalışmada geçtiğimiz gün oynanan İstanbul Ama

A+A-

 

 

 

RAKİP AMATÖR KARMA... Irak’ta düzenlenecek 5’inci VIVA Dünya Kupası’na katılacak olan KKTC A Milli Futbol Takımı, dünü tek antrenmanla geçirdi. Milli Takım bugün Vefa Stadı’nda İstanbul Amatör Karması ile ikinci kez karşılaşacak. Maç saat 16.00’da başlayacak.

 

FUTBOLCULARA PLAKET VERİLDİ... Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu, dün Milli Takım’a bir yemek verdi. Ekşioğlu, Kuzey Irak’taki turnuvada kafileye başarılar dilenirken futbolculara birer hediye plaketi takdim edildi

 

Songuç KÜRŞAD-KTSYD/İstanbul

 

Kuzey Irak’taki Viva World Cup şampiyonası hazırlıklarını İstanbul’da sürdüren KKTC Futbol Milli Takımı dünü tek antrenman yaparak geçirdi. Teknik direktör Fırat Canova nezaretinde gerçekleştirilen çalışmada geçtiğimiz gün oynanan İstanbul Amatör Karması maçında görülen eksiklikler üzerinde duruldu. Neşeli geçen çalışmada futbolcuların moral motivasyonlarının çok yüksek olduğu gözlemlendi. Milliler bugün ikinci kez İstanbul Amatör Karması ile bir hazırlık maçına çıkacak. Vefa Stadı’nda oynanacak maç saat 16.00’da başlayacak.

 

EKŞİOĞLU’NDAN MİLLİLERİMİZE YEMEK

İstanbul’daki hazırlık kampında yoğun ilgi gören millilerimize dün İstinye Orhan Saka Amatörler Evi’nde bir yemek verildi. TFF İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu’nun verdiği yemekte TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmat Karaman ve İstanbul Faal Futbol Hakemleri Derneği Başkanı Ahmet Şahin de hazır bulundu. Yemek sonrasında futbolcularımıza başarı dileklerinde bulunulurken, birer de hediye paketi takdim edildi. Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ile Ahmet Kahraman da birbirlerine anı plaketleri takdim ettiler.

Kafile yemek sonrasında İstanbul İstinye park’ta alışveriş yaparak günün yorgunluğunu atmaya çalıştı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 742 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler