1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'HAZIRLIKLAR İYİ GİDİYOR'
HAZIRLIKLAR İYİ GİDİYOR

'HAZIRLIKLAR İYİ GİDİYOR'

Süper Lig’in Girne temsilcilerinden Doğan Türk Birliği’nde yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Geçtiğimiz gün Bostancı Bağcıl’la hazırlık maçı yapan sarı-lacivertliler çalışmalarını antrenman ve hazırlık karşılaşmaları ile sürdürecek.

A+A-

 

 

Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan çalışmalardan memnun olduğunu belirtti

 

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren ekiplerden Doğan Türk Birliği’nde teknik direktör Caner Oshan hazırlık maçları ile güçlerini sınadıklarını belirterek, gençlerden memnun olduğunu belirtti

 

Tatlısu ile oynayacağı hazırlık maçının ardından Serdarlı, Kaymaklı ve Görneç takımlarının da yer alacağı turnuvaya katılacak olan sarı-lacivertliler, 3-11 Eylül’de Kocaeli Kartape’de kamp yapacak

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Süper Lig’in Girne temsilcilerinden Doğan Türk Birliği’nde yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.

Geçtiğimiz gün Bostancı Bağcıl’la hazırlık maçı yapan sarı-lacivertliler çalışmalarını antrenman ve hazırlık karşılaşmaları ile sürdürecek.

24 Ağustos Cuma günü Tatlısu ile bir hazırlık maçı oynaması beklenen Doğan Türk Birliği, Serdarlı’da düzenlenecek ve Serdarlı, Küçük Kaymaklı ile Görneç takımlarının da mücadele edeceği turnuvaya katılacak.

 

KAMP 3-11 EYLÜL’DE

 

Sarı-lacivertliler bu turnuvanın ardından 3 Eylül’de Kocaeli Kartepe’nin yolunu tutacak. 11 Eylül’e kadar burada güç depolayacak olan Girne ekibi, eksiklerini de görme şansı bulacak.

Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, transfer konusunda herhangi bir gelişmenin ve denenen oyuncu bulunmadığını, TC’li oyuncu konusunda da aceleci davranmayacaklarını kaydetti. Eksik gördükleri mevkiye transfer yapacaklarına değinen Oshan, geçen sezon takımda yer alan ünlü futbolcu Ceyhun Eriş’le de yeniden temas kurduklarını söyledi.

Çalışmalardan genelde memnun olduğunu ifade eden Oshan, hazırlık döneminin iyi gittiğini, geçen sezon takıma kazandırdıkları gençlere bu sezon daha fazla forma şansı vereceklerini vurgularken, ligdeki rakipleri için de geçen sezona oranla daha güçlü olduklarını belirtti.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 488 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler