1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAYVAN SAĞLIĞI YASA TASARISI KOMİTEDE ONAYLANDI
HAYVAN SAĞLIĞI YASA TASARISI KOMİTEDE ONAYLANDI

HAYVAN SAĞLIĞI YASA TASARISI KOMİTEDE ONAYLANDI

Mecliste oluşturulan Geçici ve Özel Komite dün sabah toplanarak “Hayvan Sağlığı Yasa Tasarısı”nı görüştü ve oybirliği ile onayladı.

A+A-Cumhuriyet Meclisi’nde, Avrupa Birliği Uyum Yasa Tasarıları ile Kamu Reformu Yasa Tasarılarını Görüşmek Üzere Oluşturulan Geçici ve Özel Komite dün sabah toplanarak “Hayvan Sağlığı Yasa Tasarısı”nı görüştü ve oybirliği ile onayladı.
Meclisten yapılan açıklamaya göre, UBP Lefkoşa Milletvekili Komite Başkanı Hasan Taçoy başkanlığında toplanan komiteye, davetli olarak, Hayvancılık Dairesi’nden Akay İnce, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’ndan Ersin Gözener ve Gülçin Arabulucu, AB Koordinasyon Merkezi’nden Latife Turganer katıldı.
Cumhuriyet Meclisi Avrupa Birliği Uyum Yasa Tasarıları ile Kamu Reformu Yasa Tasarılarını Görüşmek Üzere Oluşturulan Geçici ve Özel Komite toplantısına, UBP Lefkoşa Milletvekili Komite Başkanı Hasan Taçoy, CTP- BG Lefkoşa Milletvekili Komite Başkan Vekili Özdil Nami, UBP Girne Milletvekili İlkay Kamil ve CTP-BG Gazimağusa Milletvekili Teberrüken Uluçay katıldı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 558 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler