1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAYATA BASKET ATACAKLAR
HAYATA BASKET ATACAKLAR

HAYATA BASKET ATACAKLAR

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar Vakfı yararına Soyerspor Kulübü, Pazar günü "Hayata basket atıyoruz!" sloganı ile basketbol turnuvası düzenleniyor

A+A-

 

 

 

 

Soyerspor Kulübü ile Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar Vakfı yararına, 3 Haziran 2012 tarihinde  "Hayata basket atıyoruz!" sloganı ile basketbol turnuvası düzenleniyor. Sadece gönüllü bağışlar ile elde edilecek gelirin tamamının vakıfa bağışlanacağı bu turnuvada dileyen herkesin, lösemili çocuklar ve aileleri,  Soyerspor Kulübü basketbol okulu öğrencileri ve aileleri, Soyer Spor oyuncuları ile dostluk turnuvasında karşı karşıya gelecek. Bu anlamlı günü desteklemek amacı ile Türkiye’nin ünlü basketbol adamı Efe Aydan da KKTC’ye geliyor.

3 Haziran sabah saat 9.00’da Atatürk Spor Salonu önünden hareket edecek olan katılımcılar saat 10.30 doğa yürüyüşüne katılacak ve öğle yemeğini yedikten sonra Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda turnuva için buluşacak.

Saat 14.30’da başlayacak “Hayata Basket Atıyoruz” basketbol turnuvası saat 17.30’da katılımcılara verilecek katılım belgeleri ve dereceye girenlere verilecek ödüller ile sona erecek.

Soyer Spor Kulübü adına açıklama yapan Tahir Soyer “etkinliğe adını veren "Hayata Basket Atıyoruz" basketbol turnuvası maçları ile katılımcıların hep beraber güzel bir zaman geçirmelerini sağlamak, ayrıca, medya mensuplarının yapacakları programlar, hazırlayacakları haberler ve yazacakları köşe yazılarıyla toplumsal bilinçlenme ve dayanışmaya katkı sağlamaları yönünde destek olmaktır. Ayrıca turnuva sırasında salona konacak bağış kutuları ile gelen seyirciler ve katılımcıların Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı'na bağış bırakmasını sağlamak hedeflenmektedir” dedi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 427 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler