1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HARNUP GÜZELLERİ SEÇİLDİ
HARNUP GÜZELLERİ SEÇİLDİ

HARNUP GÜZELLERİ SEÇİLDİ

Çocuklar güzeldir güzellik yarışmasında Ekin Tozakı harnup güzeli seçilirken 3. Harnup güzeli Elif Aydın oldu

A+A-

 

 

 

 

          

Tatlısu Belediyesinin gerçekleştirdiği 7. Uluslararası Tatlısu Harnup Festivali'nin 2. gecesinde güzellik yarışmaları yapıldı. ''Tüm çocuklar Güzeldir'' güzellik yarışmasına katılan jüri 20 çocuğu çeşitli ünvanlarda  güzel seçerken, çocuk harnup güzeli Ekin Tozakı oldu.

 Jüri üyeliklerini Aktör Yusuf Cihan SÜSLÜ, Reasul RAOUF, İlter YEŞİLAY, Saniye AKÇAY, Deniz SERBEST ve Ayşe PASLANMAZ'IN yaptığı 3. Harnup Güzellik yarışmasının birincisi Elif Aydın , ikincisi

Fatoş Ablak , üçüncüsü ise Buse Akar oldu.Dostluk güzeli ise İngiltere'den yarışmaya katılan Yasemin Ersöz oldu.Büyük bir kalabalığın izledği yarışmaya Türkiye, İngiltere ve Kıbrıs'tan 13 güzel katıldı.Yarışma aralarında jüri üyelerinden Aktör Yusuf Cihan Süslü ve Saniye Akçay dans showlarını sergilerken, Türkiye'den gelen şairler İlter Yeşilay ile Ayşe Paslanmaz da birer şiir seslendirdi. Türkiye'den gelen uzun adam Burak'ın yarışma arasındaki esprileri de beğenildi.

 Kareografi ve sunumunu Mustafa İlteralp'in yaptığı güzellik yarışmalarında Çocuk Harnup Güzeli'ne ve 3. Harnup Güzellik yarışması birincisine ödülleri Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan tarafından verildi. Final Organizasyon & Mr.Gag işbirliği ile 6 Eylül'de başlayan Harnup festivalinin son gecesi olan bu akşam (9 Eylül Pazar)  Türkiye ve Kıbrıs'tan 9 şairin şiir dinletileri var. Festival'in finalinde Türkiye'nin ünlü gruplarından Yeni Türkü'nün konseri yer alacak. Geceye ilginin yüksek olması bekleniyor. Festivalin gündüz bölümünde ise 1. Rauf R. Denktaş  Uluslararası Judo Turnuvası,  kano ve yüzme yarışmaları ve Tavla turnuvası düzenlenecek. Tatlısu Belediyesine bağlı Zambak Tatil Köyü'nde Dj Gug Gag'ın  müzikleri de gündüz aktivitelerine renk katmış olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 690 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler