1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAMİTKÖY’E FUTBOLCULAR SAHİP ÇIKTI
HAMİTKÖY’E FUTBOLCULAR SAHİP ÇIKTI

HAMİTKÖY’E FUTBOLCULAR SAHİP ÇIKTI

Bu sezon, yeniden Süper Lig’e dönen başkentin banliyölerinden Hamitköy’de traji-komik bir durum yaşanmaya devam ediyor. Takımın Süper Lig’e yükselmesine rağmen, beş kez çağrılan Olağan Genel Kurulu’nda başkan adayı bulunmayınca,

A+A-

 

 

 

Üç sezon sonra Süper Lig’e dönen Hamitköy’de başkan ve teknik heyetin belirsizliği halen sürüyor. Yaşanan olaylara rağmen Hamitköy futbolcuları dün bir araya gelerek hem kulübe sahip çıktıkları mesajını verdi hem de ilk çalışmalarını gerçekleştirdi

 

Necmi Belge

 

Bu sezon, yeniden Süper Lig’e dönen başkentin banliyölerinden Hamitköy’de traji-komik bir durum yaşanmaya devam ediyor.

Takımın Süper Lig’e yükselmesine rağmen,  beş kez çağrılan Olağan Genel Kurulu’nda başkan adayı bulunmayınca, Genel Kurul Divan Başkanı İsmail Çetinsoy tarafından süresiz ertelendi.

Böylece, sahipsiz kalan Hamitköy’e sahip çıkan futbolcular dün Hamitköy Stadı’nda bir araya gelerek, sezonu açarken, bir anlamda Hamitköy’e de sahip çıktılar.

 

“SEVİNCİ YAŞAYAMADIK”

Bu bağlamda, takıma sahip çıkan futbolcular adına Yenidüzen’e açıklamalarda bulunan Kaptan Serkan Sakallı, bu sezon Süper Lig’e yükselmenin sevincini yaşayamadıklarını söyledi.

Bu noktada, Hamitköy camiasının takıma sahip çıkmasını istediklerini dile getiren Kaptan Sakallı, kendi söylemiyle “büyüklerinin bir an önce yönetime sahip çıkmasını arzu ettiklerini sözlerine ekledi.

Serkan Sakallı’nın konuşmasının ardından, genç takım antrenörü Ahmet Sakallı ilk antremanı yaptırdı. Antrenmanlara genç takım ağırlıklı bir kadroyla başlayan Hamitköy’de geçtiğimiz sezonun başarılı isimlerinden Ender Meta’nın katılmaması dikkat çekti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 570 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler