1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAMİTKÖY’DE MİŞ ADAY OLUYOR
HAMİTKÖY’DE MİŞ ADAY OLUYOR

HAMİTKÖY’DE MİŞ ADAY OLUYOR

Telsim Süper Ligi’nin yeni ekibi Hamitköy’de genel kurul bu akşam 3’ncü kez yapılıyor

A+A-

 

 

 

 

Daha önce iki kez genel kurul yapan ancak başkan adayı çıkmadığı için ertelenen Hamitköy genel kurulu bu akşam 3’ncü kez yapılıyor

Geçtiğimiz sezon Telsim Süper Lige yükselen ve yaptığı ilk 2 genel kurulda başkan adayı bulamayan Hamitköy’de genel kurul 3’ncü kez yapılıyor.

Hamitköy’de son iki sezonda başkanlık görevini başarıyla yürüten ve takımın süper lige yükselmesinde büyük pay sahibi olan Emir Miş özellikle maddi konulardaki sıkıntılar nedeniyle aday olmamış ve köyün ileri gelenlerinden daha fazla katkı talep etmişti. Ancak beklediği desteği bulamayan Miş de geri adım atınca Hamitköy’de başkanlık krizi çözülememişti.

Yapılan 2’nci genel kurulda divan başkanı seçilen İsmail Çetinsoy başkanlık krizine çözüm bulabilmek için geçtiğimiz Pazartesi akşamı Hamitköy taraftarları ve ileri gelenleri ile birlikte yemek yiyerek konunun ciddiyetini anlattı. Yapılan bu yemekte atılan bazı olumlu adımlardan sonra eski başkan Emir Miş’in bu akşam yapılacak genel kurulda verilen sözlerin yerine getirilmesi halinde yeniden başkan adayı olacağı söylendi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 457 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler