1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAMİTKÖY’DE HEDEF ÜST SIRALAR
HAMİTKÖY’DE HEDEF ÜST SIRALAR

HAMİTKÖY’DE HEDEF ÜST SIRALAR

Geçtiğimiz sezon Üçüncü Lig Batı Grubu’nda şampiyon olarak adını bir üst lige yazdıran Hamitköy, yeni sezon öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Dün Göçmenköy antrenman sahasında 1 saat 15 dakikalık bir antrenman yapan Hamitköy, yarın Yalova ile bir h

A+A-

 

 

 

Hamitköy Teknik Direktörü Salih Sakallı: “Yeni bir takım oluşturma aşamasındayız. Üçüncü Lig’den İkinci Lig’e çıktık. Yeni sezonda üst sıralara oynama hedefimiz var. İnşallah iyi bir kadro oluşturarak bunu başarırız”

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Geçtiğimiz sezon Üçüncü Lig Batı Grubu’nda şampiyon olarak adını bir üst lige yazdıran Hamitköy, yeni sezon öncesi çalışmalarını sürdürüyor.

Dün Göçmenköy antrenman sahasında 1 saat 15 dakikalık bir antrenman yapan Hamitköy, yarın Yalova ile bir hazırlık maçı oynayarak hazırlıklarını sürdürecek.

Hamitköy Teknik Direktörü Salih Sakallı, yeni sezon öncesi takımın durumunu YENİDÜZEN Spor Servisi’ne değerlendirdi.

 

SAKALLI: “ÇALIŞMALARIMIZ İYİ GİDİYOR”

Yeni bir takım oluşturma aşamasında olduklarını belirten Sakallı, yeni sezonda üst sıralara oynamak istediklerini belirtti. Sakallı, “Yeni bir takım oluşturma aşamasındayız. Üçüncü Lig’den İkinci Lig’e çıktık. Yeni sezonda üst sıralara oynama hedefimiz var. İnşallah iyi bir kadro oluşturarak bunu başarırız. Çalışmalarımız iyi gidiyor. Lig başlayana kadar sakatlık ve problemler yaşamadan önümüze rahat bakabileceğiz” diye konuştu.

Toplamda 11 hazırlık maçı yaptıklarını belirten Salih Sakallı pazar günü Yalova ile son hazırlık maçlarını yapacaklarını belirtirken transfer konusunda şartların uygun olabileceği oyuncuları kadrolarına katabileceklerini belirtti.

 

“SAHAMIZ HAZIR DEĞİL”

Antrenmanını Göçmenköy antrenman sahasında yaptıklarını belirten Sakallı, “Sahamız şu anda hazır değil. Yeni ekim yapıldı. Lige hazır olacağı söyleniyor. Şu ana kadar sahamızda çalışmadık. Benim gözlemlediğim Lefkoşa takımları saha problemi yaşıyor. Profesyonelliğe geçmek istiyorsak altyapıya daha fazla yatırım yapıp bu saha problemlerimizi azaltmamız gerek” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 632 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler