1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAMİTKÖY SIKINTILI
HAMİTKÖY SIKINTILI

HAMİTKÖY SIKINTILI

Telsim Birinci Lig ekiplerinden Hamitköy ikinci devrede çıtayı daha iyi bir seviyeye yükseltmek için çalışmalarını sürdürüyor. Her ne kadar çalışacak saha bulma yönünde sıkıntılar yaşasa da kırmızı siyahlıların hedefi lig sonunda play off müsabakalarında

A+A-

 

 

 

Hamitköy teknik direktörü Mehmet Ali Özgürgün  devre arasında antrenman yapacak saha bulamadıklarından yakındı. Sisteme uymayan oyuncuları ara transferde gönderdiklerini belirten deneyimli antrenör oynayacakları Dumlupınar maçının zor bir maç olduğunu söyledi

 

Çağan Kutgüner

 

Telsim Birinci Lig ekiplerinden Hamitköy ikinci devrede çıtayı daha iyi bir seviyeye yükseltmek için çalışmalarını sürdürüyor.  Her ne kadar çalışacak saha bulma yönünde sıkıntılar yaşasa da kırmızı siyahlıların hedefi lig sonunda play off müsabakalarında yer alabilmek.

 

“ÇALIŞACAK SAHA BULAMADIK”

Devre arası çalışmaları, transferler ve ikinci devrenin ilk maçında karşılaşacakları Dumlupınar karşılaşması ile ilgili görüşlerini aldığımız Teknik Direktörü Mehmet Ali Özgürgün devre arası antrenman yapacak saha bulamamaktan yakındı. Özgürgün “Çalışmalarımızda istediğimiz verimi alamadık,  bunun nedeni çalışacak saha bulamamız” dedi.  Devre arasında sahaların 10-15 günlüğüne bakıma alındığına dikkat çeken Özgürgün, antrenman yapacak saha bulamadıklarını sözlerine ekledi. Yaşanan olumsuzluklara rağmen play-off mücadelesinde var olmak istediklerini belirten Özgürgün bunu başardıkları takdirde Süper Lig’e çıkmak için çabalayacaklarını dile getirdi.

 

“DUMLUPINAR MAÇI ZOR MAÇ”

Ara transfer döneminde takımdan gönderilen ve kadroya dâhil edilen oyunculara da değinen Özgürgün “Sisteme uymayanları gönderdik. Doğru yapıp yapmadığımızı sezon sonunda göreceğiz”  dedi. Son olarak kendi sahalarında ikinci devrenin ilk maçında karşılaşacakları Dumlupınar’a da değinen Özgürgün “zor bir maç olacak ama saha avantajımızı kullanıp kazanmak istiyoruz”  diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 853 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler