1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAMİTKÖY-HASPOLAT YOLU'NA HIZ TESPİT KAMERALARI
HAMİTKÖY-HASPOLAT YOLUNA HIZ TESPİT KAMERALARI

HAMİTKÖY-HASPOLAT YOLU'NA HIZ TESPİT KAMERALARI

Hamitköy-Haspolat yol başlangıç ve bitiş noktalarına, “noktadan noktaya hız ölçümü yapacak olan kameraların” montajına cumartesi başlanacak

A+A-

 

Hamitköy-Haspolat yol başlangıç ve bitiş noktalarına, “noktadan noktaya hız ölçümü yapacak olan kameraların” montajına 14 Nisan Cumartesi sabah saatlerinde başlanacağı; montaj çalışmaları esnasında söz konusu yolun kısa sürelerde trafiğe kapatılacağı ve geçişlerin polis kontrolünde yapılacağı açıklanarak, sürücülerden dikkatli olmaları istendi.

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı Trafik Hizmetleri Birimi’nden yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Hamitköy-Haspolat Yol başlangıç ve bitiş noktalarına, ‘noktadan noktaya hız ölçümü yapacak olan kameraların’ ve yönlendirme levhalarının takılacağı baş üstü çelik kiriş taşıyıcı konstrüksiyonların montajı 14 Nisan Cumartesi günü takriben sabah erken saatlerde yapılmaya başlanacaktır.

Çalışmaların aynı gün içerisinde tamamlanması hedeflenmektedir. Montaj çalışmaları esnasında söz konusu yol kesiminin gidiş ve dönüş olmak üzere kısa süreler ile kapatılması gerekecek ve yoldan geçişler polis kontrolünde yapılacaktır.

Belirtilen tarihte bu yol kesiminde seyahat edecek olanların trafik işaretlerine ve uyarılarına azami dikkat göstermeleri önemle rica olunur.”

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 619 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler