1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'HALK TEDİRGİN'
HALK TEDİRGİN

'HALK TEDİRGİN'

Lava Bar’da önceki gün iki grup arasında çıkan tartışma ile ilgili soruşturma sona erdi. Lefkoşa Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Kıdemli Yargıcı Fügen Ulutekin, davada önemli bir noktaya dikkat çekti: “VAHİM ZARARLARIN BOYUTU DEĞİŞTİ… H

A+A-

 

 

Lava Bar’da önceki gün iki grup arasında çıkan tartışma ile ilgili soruşturma sona erdi. Lefkoşa Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Kıdemli Yargıcı Fügen Ulutekin, davada önemli bir noktaya dikkat çekti:

 

“VAHİM ZARARLARIN BOYUTU DEĞİŞTİ… HALK TEDİRGİN”

 

Lefkoşa’da Cemsa Karting’de faaliyet gösteren Lava Bar’da önceki gün iki grup arasında çıkan tartışma ile ilgili soruşturma sona erdi. Ülkede giderek artan suç oranlarının ciddi boyutlara ulaştığı Kıdemli Yargıç Fügen Ulutekin tarafından vurgulanırken, vahim zararların boyut değiştiğine de dikkat çekildi. Halkın belirtilen durumdan dolayı oldukça tedirgin olduğunu dile getiren Yargıç Ulutekin, toplumda huzursuzluk olduğunun altını çizdi

Lava Bar’da yaşanan olayla ilgili şüpheli olarak tutuklanan Volkan Bolat, Süleyman Yalım, Raşit İlgezen, Necat Biçer, Emrah Piro ve Tolga Aykıran ek tutukluluk kararının ardından dün yeniden Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

 

Fügen Ulutekin, tüm zanlıların yurt dışına çıkışlarının yasaklanarak tüm seyahat belgelerine el konulmasına direktif verdi. Ayrıca, zanlıların her birinin biner TL’lik nakdi teminata bağlanması, KKTC vatandaşı 1’er kişinin 50 bin TL’lik kefalet senedi imzalamasını uygun bulan Kıdemli Yargıç, zanlıların haftada 1 gün en yakın polis karakoluna giderek ispat-ı vücut yapması şartıyla yargılanıncaya kadar serbest kalmalarına emir verdi.

 

HABERİN AYRINTILARI BUGÜN YENİDÜZEN’DE

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1164 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler