1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'HALK SAĞLIĞI TEHDİT ALTINDA'
HALK SAĞLIĞI TEHDİT ALTINDA

'HALK SAĞLIĞI TEHDİT ALTINDA'

Emiroğluları, Meclis Genel Kurul toplantısında, LTB’deki sorunlara değinerek konunun sağlığı tehdit eder duruma geldiğine dikkat çekti.

A+A-

 

 

TDP Milletvekili Mustafa Emiroğluları, Meclis Genel Kurul toplantısında,  LTB’deki sorunlara değinerek konunun sağlığı tehdit eder duruma geldiğine dikkat çekti.

Bunun yalnız Lefkoşa değil ülkenin ve hükümetin öncelikli sorunu olduğu ancak hükümetin kurultay derdine düşerek sorunlara karşı duyarsız kaldığını savunarak eleştiren Emiroğluları, herkesi mücadele için sokağa çıkmaya çağırdı.

Toplumun geniş kesiminin yaşananlardan LTB Başkanı’nı sorumlu tutmasına rağmen bunun gereğinin yapılmamasını eleştiren Emiroğluları, hükümetten seçimin önünü açmasını istedi.

“Anavatan-Yavruvatan” ilişkilerinden rahatsız olduklarını ifade eden Emiroğluları, ekonomik programın nerede olduğunu sordu ve “Devletten devlete bir ilişki istiyoruz” dedi.

Emiroğluları, “Oldu olacak Erdoğan bir Vali atasın, kim Cumhurbaşkanı, kim başbakan olacak, kim çöpleri toplayacak o zaman bizi idare etsin… Böyle giderse olacak olan odur” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 376 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler