1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HALİL FALYALI TUTUKLANDI
HALİL FALYALI TUTUKLANDI

HALİL FALYALI TUTUKLANDI

HALİL FALYALI ‘TEHDİT ETMEKTEN’ TUTUKLANDI Kıbrıslı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kartal Harman’ı tehdit eden Halil Falyalı ve 2 adamı önceki gün tutuklandı. Kartal Harman’ın yaptığı bir haber üzerine, önce telefonla Kartal Har

A+A-

 

 

 

HALİL FALYALI ‘TEHDİT ETMEKTEN’ TUTUKLANDI

Kıbrıslı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kartal Harman’ı tehdit eden Halil Falyalı ve 2 adamı önceki gün tutuklandı.

Kartal Harman’ın yaptığı bir haber üzerine, önce telefonla Kartal Harman’ı tehdit eden ve “Seni ortadan kaldırırım” dediği iddia edilen Falyalı’nın, daha sonra beraberinde iki adamla birlikte Kıbrıslı Gazetesi’ne gittiği  ve benzer tehditleri orada da tekrarladığı ileri sürüldü.

Falyalı’nın tehdit  etmesi üzerine yapılan şikayette, Falyalı ve 2 arkadaşı tutuklanarak,  haklarında  soruşturma açıldı.

Olay Polis Basın Bülteni’ne şöyle yansıdı: “02.12.2011 tarihinde, 12.30 sıralarında, Lefkoşa’da H.F. (E-42), telefonla Kartal Harman’ın kullanımındaki telefonu arayarak taciz etmiştir. H.F., A.F. (E-35) ve M.K. (E-36) daha sonra saat 18.15 sıralarında, adı edilenin çalışmakta olduğu iş yerine giderek rahatsızlık yapıp, mülke tecavüz etmişlerdir. Adı edilenler tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.”

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2680 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler