1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAKEMLİĞİ DONDURULDU
HAKEMLİĞİ DONDURULDU

HAKEMLİĞİ DONDURULDU

GG – TOL maçında taç atışını GG lehine vermesi, daha sonra TOL futbolcularının taçı kullanarak gol atması sonrası maç bir anda durmuş ve GG futbolcuları uzun süre maçın orta hakemi Gökhan Koşer’e itirazlarda bulunmuştu. Ancak Koşer kararını de

A+A-

 

 

G.Gücü – Türk Ocağı maçında hatalı karar veren hakem Gökhan Koşer sezon içerisinde görev almayacak. KTFF ve MHK Koşer’in 2012 – 2013 sezonunda hakemliğinin dondurulmasına , maçın dördüncü hakemi Ömer Ateş’in 5 hafta süre ile ve yardımcı hakem Ozan Kel’in de 3 hafta süre ile dinlendirilmesine karar verdi.

 

GG – TOL maçında taç atışını GG lehine vermesi, daha sonra TOL futbolcularının taçı kullanarak gol atması sonrası maç bir anda durmuş ve GG futbolcuları uzun süre maçın orta hakemi Gökhan Koşer’e itirazlarda bulunmuştu. Ancak Koşer kararını değiştirmeyerek golü vermişi.

Kırbıs Türk Futbol Federasyonu hafta sonu Gençlik Gücü ile Türk Ocağı maçını inceleyerek Merkez Hakem Kurulu ile birlikte aldığı kararı basın bildirisi ile açıkladı. Bildiride Gökhan Koşer’in içinde bulunduğumuz 2012 – 2013 futbol sezonunda hakemliğinin dondurulmasına karar verildiği belirtildi. Maçın dördüncü hakemi Ömer Ateş’in 5 hafta, yarıdmcı hakem Ozan Kel’in 3 hafta süre ile dinlendirilmesine karar verildi.

 

“ESAS CEZA BİZE VERİLDİ”

 

Dün Futbol Federasyonu Tarafından basına bildirilen ve KTFF ile Merkez Hakem Kurulunun ortak kararı ile maçın hakemi Gökhan Koşer’e sezon sonuna kadar maç verilemeyeceğinin bildirilmesi Gençlik Gücü cephesini de hareketlendirdi.

Konu hakkında açıklamada bulunan Gençlik Gücü Kulübü Başkan Yardımcısı Mazhar Chouldry, kulüp olarak bu maçla ilgili beklentilerinin son 10 dakikanın yeniden oynanması olduğunu söyledi. Chouldry, kulüp olarak maçın hakeminin ceza alması ile ilgili olarak bu güne kadar herhangi bir taleplerinin olmadığını, ancak dün bildirilen maçın hakemi

ile ilgili kararla aslında esas cezanın Gençlik Gücü kulübüne verildiğini söyledi.

Mazhar Chouldry, Türk Ocağı ile ilgili Futbol Federasyonunun vereceği kararı beklediklerini ve aksi bir karar çıkması halinde Tahkime başvuracaklarını da belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 919 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler