1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAKEMLERİMİZ BİLGİ DEPOLUYOR
HAKEMLERİMİZ BİLGİ DEPOLUYOR

HAKEMLERİMİZ BİLGİ DEPOLUYOR

TFF’nin düzenlediği 52’nci hakem ve gözlemci semineri devam ediyor

A+A-

 

 

 

 

İstanbul Güral Sapanca Otel’de düzenlenen ve iki yönetici ve üç hakemimizin katıldığı seminerin ikinci gününün konuğu Euro 2012’de başarılı maçlar yöneten Cüneyt Çakır’dı

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen ve bu yıl 52’ncisi yapılan hakem ve gözlemci seminerinin 2’nci günü sona erdi.

İstanbul Güral Sapanca Otel’de yapılan ve ülkemizden yönetici olarak Derviş Atakan ve Mustafa Bacavuz, hakem olarak ise Fehim Dayı, Irmak Emin ve Hakan Muhtaroğlu’nun katıldığı seminerin 2’nci günü Euro 2012’de hakem olarak bulunan Cüneyt Çakır ve ekibinin turnuva öncesinden turnuva bitimine kadar yaptıkları çalışmalar ve geçtikleri evreler sunumlu olarak anlatıldı. Ardından Uilenberg, Larsen ve Stevanato'nun katılımcılarla grup çalışması gerçekleştirildi.

Öğleden sonraki oturumda grupların pozisyon analizleri değerlendirildi. Yöneticilerimiz ayrıca gözlemcilere verilen eğitim çalışmasına da aktif olarak katıldılar. Akşam üzeri ise antrenman yapan hakem ekibi yanında yöneticilerimiz de MHK üyeleri ve eğitimcileri ile toplantı yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 390 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler