1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAKEMLERDE 5 FİRE
HAKEMLERDE 5 FİRE

HAKEMLERDE 5 FİRE

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan atletik testlerde dün 55 hakem yer aldı. Dün başlayan ve bugün tamamlanacak olan testler Atatürk Stadı’nda gerçekleşiyor. Dün gerçekleşen ilk gün testlerinde Üst, A ve B Klasman

A+A-

 

 

Dün gerçekleşen hakemler atletik testine Üst, A ve B Klasman hakemlerin yanı sıra uzman yardımcılardan oluşan 55 kişi katıldı. Sağlık raporu olmayan hakemler teste dahil edilmezken, 5 hakem başarısız oldu

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan atletik testlerde dün 55 hakem yer aldı. Dün başlayan ve bugün tamamlanacak olan testler Atatürk Stadı’nda gerçekleşiyor.

Dün gerçekleşen ilk gün testlerinde Üst, A ve B Klasman hakemlerin yanı sıra uzman yardımcılar da teste tabi tutuldu. 40 metre ve 150 metre şeklinde yapılan testlerde sağlık raporu bulunmayan hakemler teste dahil olmadı. 55 hakemin piste çıktığı ilk gün testinde 5 hakem başarısız oldu.

Atatürk Stadı’nda gerçekleştirilen testlerin bugün sonuncusu yapılacak. Bugünkü testte C ve Aday klasmandaki hakemler ter dökecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 482 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler