1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAKEMLER YOĞUN TEMPODA
HAKEMLER YOĞUN TEMPODA

HAKEMLER YOĞUN TEMPODA

Kampın ikinci gününde, hakemler yoğun antrenman programı çalışmalarına devam ederek hız kesmedi.

A+A-

 

 

Alkan Baykent (KTSYD – İstanbul)

 

Kıbrıs Türk Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği tarafından organize edilen İstanbul kampının ikinci gününde, hakemler yoğun antrenman programı çalışmalarına devam ederek hız kesmedi.

 

Dün sabah antrenmanı için saat 06.00’da Burhan Felek Spor Tesisleri sahasında idmana başlayan hakemler, yaklaşık iki saat süren kuvvet, dayanıklılık ve çabukluk idmanı yaptı.

 

Önümüzdeki Eylül ayı içerisinde gerçekleşecek olan atletik testler için hazırlıklarını sürdüren hakemlerde FIFA Aday hakemlerin çok formda oldukları gözlemlendi. Genç hakemlere taş çıkartırcasına ön sıralarda yer alan tecrübeli hakem grubunda Savaş Tilki, Mehmet Malek, Ecvet Kanatlı ve Fehim Dayı’nın son derece iyi olan performanslarından MHK Başkanı Sadık Özbilgehan oldukça memnun kaldı.

 

Geçtiğimiz akşam Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sadık Özbilgehan ile KTFHGD Başkanı Mehmet Özbilgehan’ın üst klasman hakemleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda tecrübeli hakemlerin, genç hakemlere karşı çalışma sisteminde yardımcı olmaları yanında, kural bilgilerini artırılması yönünde çalışma yapması istendi.

 

İstanbul kampına katılan kafilenin tümü bugün saat 07.00’de Gazi Osman Paşa Hastanesinde sağlık kontrolünden geçmek için tesislerden ayrılarak oraya hareket edecek. Sağlık kontrolünün tamamlanmasının ardından topluca Dolmabahçe Sarayı ziyaret edilecek.

 

Ziyaretin ardından akşam 18.00’de antrenman için sahada hazır olacak. Günü tek idmanla geçirecek olan hakemler, yarın sabah idmanı sonrasında topluca İstanbul Boğazında yat turuna çıkacak.

 

 

 

 

Bu haber toplam 416 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler