1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAKEMLER VE SAHA KOMİSERLERİ SİGORTALANIYOR
HAKEMLER VE SAHA KOMİSERLERİ SİGORTALANIYOR

HAKEMLER VE SAHA KOMİSERLERİ SİGORTALANIYOR

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ile Limasol Kooperatif Bankası arasında varılan anlaşma gereği ile hakemler ve saha komiserleri söz konusu banka tarafından sigortalanacak. KTFF yayınladığı bir basın bildirisi ile anlaşmayı şöyle açıkladı: “Kıbrıs T

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ile Limasol Kooperatif Bankası arasında varılan anlaşma gereği ile hakemler ve saha komiserleri söz konusu banka tarafından sigortalanacak. KTFF yayınladığı bir basın bildirisi ile anlaşmayı şöyle açıkladı:

“Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) başkan ve yönetim kurulu olarak göreve geldiğimiz günden hakemlerimize ve saha komiserlerimize en iyi şekilde olanaklar sunmaya çalışıyoruz. Hedeflediğimiz çalışmaları hayata geçirmek için yoğun bir mesai harcıyoruz.

2011-2012 KKTC Telsim sponsorluğundaki futbol sezonunda hakemlerimizin ve saha komiserlerimizin sigortalanması hususunda Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ve K. T. Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği’nin katkısı ile Limasol Kooperatif Bankası ile yeniden mutabık kalmış bulunuyoruz.

Özel sektörün önemli müesseselerinden biri konumunda olan Limasol Kooperatif Bankası ve bankanın çok değerli yöneticileri ile gerçekleştirdiğimiz yoğun bir çalışma sonrasında, hakemlerimizin ve saha komiserlerimizin sigortalanması hususunda işbirliği yapmayı kararlaştırmış bulunuyoruz. Gerek iş çevreleri gerekse de spor kamuoyu adına ekonomimizin zor günler geçirdiği bir dönemde Limasol Kooperatif Bankası’nın tekrardan cesaretle adım atması önemli bir hizmet olacaktır. Gerçekleştirecek olduğumuz işbirliğimizin sporumuz içerisinde örnek bir olay olarak yerini yeniden alacağına inanmaktayız. Yapılacak işbirliği çerçevesinde hakemlerimiz ve saha komiserlerimiz kollarında bankamızın logosunu taşıyacaklardır. Bu vesile ile de 02 Kasım 2011 Çarşamba günü, saat 15.00’da, Limasol Kooperatif Bankası Genel Müdürlük binasında bir basın toplantısı ile bu önemli olaya imza atmış olacağız.

Limasol Kooperatif Bankası’nın değerli yöneticilerine teşekkür eder, bu önemli olayı spor kamuoyumuzun bilgisine saygılarımızla getiririz.”

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 598 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler