1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAKEMLER, SEMİNERDE BULUŞTU
HAKEMLER, SEMİNERDE BULUŞTU

HAKEMLER, SEMİNERDE BULUŞTU

Yeni sezonda uygulanacak olan kural değişiklikleri ve 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası ait video gösterisi eşliğinde geniş yelpazeli akıcı bir sunum yapıldı.

A+A-

 

 

Alkan Baykent (KTSYD – İstanbul)

 

Kıbrıs Türk Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği tarafından organize edilen İstanbul kampının ikinci gününde, çalışmalarına devam eden hakemlere Türkiye Futbol Federasyonu EPAK Başkanı Ahmet Erdoğan tarafından, yeni sezonda uygulanacak olan kural değişiklikleri ve 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası ait video gösterisi eşliğinde geniş yelpazeli akıcı bir sunum yapıldı.

Yaklaşık bir saat süren sunumun ardından, TFF EPAK Başkanı Ahmet Erdoğan’a, seminere katkılarından dolayı MHK Başkanı Sadık Özbilgehan ile KTFHGD Başkanı Mehmet Özbilgehan tarafından derneğin flaması verildi. Hakemler daha sonra  topluca iki saat süren akşam idmanı ile günü tamamladı.

Seminer sonrasında Burhan Felek Spor Tesisleri içerisinde bulunan Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul Bölgesi Hakem ve Gözlemcileri Eğitim binasında bulunan eski hakemlere ait hakem müzesini gezen hakemler, burada yer alan birçok değerli eşyalardan oldukça etkilendi.

Müzede eski hakemlerden Doğan Babacan, Haşim Gökalp, Hilmi Ok, Ertuğrul Dilek, Özcan Oal, Erkan Göksel ve Sabri Çelik’e ait yönetmiş oldukları Uluslararası maçlarda kendilerine verilen anı plaketleri, madalyalar ve hakemlikle ilgili eski kokartlar ile malzemeler sergileniyor.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 440 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler