1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAKEMLER SAHAYA İNDİ
HAKEMLER SAHAYA İNDİ

HAKEMLER SAHAYA İNDİ

Ülkemiz futbol liglerinde görev alan hakemler Atatürk Stadı’nda ilk çalışmasını dün yaparak sezonu açtı

A+A-

 

 

Ülkemiz futbol liglerinde görev alan hakemler Atatürk Stadı’nda ilk çalışmasını dün yaparak sezonu açtı

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Ülkemiz futbol liglerinde görev yapan hakemler dün Atatürk Stadı’nda ilk çalışmasını gerçekleştirdi. İlk çalışmada Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu başkanı Hasan Sertoğlu, Asbaşkan Ali Karavezirler’in yanı sıra Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sadık Özbilgehan ve MHK EPAK Başkanı Derviş Atakan da yer aldı.

İlk olarak tribünlerde toplanan hakemlere EPAK Başkanı Derviş Atakan hitap etti. Atakan yeni sezonda hakemlere başarılar dilerken, hakem şansının kendilerinin yanında olmasını dilediğini söyledi. Yeni sezonun herkese hayırlı olmasını belirten Atakan’ın ardından sözü MHK Başkanı Sadık Özbilgehan aldı.

Özbilgehan konuşmasında Hasan Sertoğlu’nun geçtiğimiz sezon sonunda “Gerçek şampiyon hakemlerdir” sözünü hatırlattı. Bu birlik ve beraberlik olduğu sürece başarının devam edeceğini belirten Özbilgehan, temennisinin bu başarının devam etmesi olduğunu söyledi.

 

SERTOĞLU: “GENÇLERE DAHA FAZLA ŞANS VERİLECEK”

Özbilgehan’ın ardından söz alan KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, yeni sezonda MHK ile yaptıkları görüşmede genç hakemlere daha fazla şans tanınacağını söyledi. Bundan dolayı gençlerin ellerine geçecek fırsatı iyi değerlendirmesini isteyen Sertoğlu, hakemlere başarılar diledi. Daha sonra hakemler Atatürk Stadı’nda bir çalışma gerçekleştirerek sezonun ilk antrenmanını tamamladılar.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 509 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler