1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAKEMLER SAĞLAM ÇIKTI
HAKEMLER SAĞLAM ÇIKTI

HAKEMLER SAĞLAM ÇIKTI

Yaklaşık 70 kişinin katıldığı sağlık kontrolü sonucunda yapılan ekstra doktor kontrolü ile hakemlerin sağlıklarının yerinde ve hakemlik yapmalarına mani olacak hiçbir rahatsızlıklarının olmadığı açıklandı

A+A-

 

 

Yaklaşık 70 kişinin katıldığı sağlık kontrolü sonucunda yapılan ekstra doktor kontrolü ile hakemlerin sağlıklarının yerinde ve hakemlik yapmalarına mani olacak hiçbir rahatsızlıklarının olmadığı açıklandı

 

Alkan BAYKENT (KTSYD – İstanbul)

 

Kıbrıs Türk Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği (KTFHGD)tarafından organize edilen İstanbul kampı yoğun bir şekilde devam ederken, kafilenin tümü dün sabah saatlerinde Gaziosmanpaşa Hastanesine giderek sağlık kontrolünden geçti.

Yaklaşık 70 kişinin katıldığı sağlık kontrolü sonucunda yapılan ekstra doktor kontrolü ile hakemlerin sağlıklarının yerinde ve hakemlik yapmalarına mani olacak hiçbir rahatsızlıklarının olmadığı açıklandı.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Hakemlerin sağlık kontrollerini sponsor olarak ücretsiz gerçekleştiren Gaziosmanpaşa Hastanesi yetkililerine, KTFHGD Başkanı Mehmet Özbilgehan tarafından anı hediyeleri takdim edildi.

Hakemlerin İstanbul kampının program organizasyonunu başarılı bir şekilde yerine getiren üst klasman hakem Ecvet Kanatlı’ya, katkılarından dolayı hem hakemler, hem de Gaziosmanpaşa Hastanesi yetkilileri teşekkür etti.

 

HAKEMLER, DOLMABAHÇE SARAYINI GEZDİ

 

Dün sabah sağlık kontrolünden geçen hakem kafilesi öğle saatlerinde Türkiye Futbol Federasyonu EPAK Başkanı Ahmet Erdoğan ile birlikte Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ile Asbaşkan Ali Karavezirler de kafileye katılarak, Dolmabahçe Sarayı ziyaret edildi.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, hakem kafilesine gösterdikleri ilgi ve yakınlıktan dolayı Türkiye Futbol Federasyonu EPAK Başkanı Ahmet Erdoğan’a teşekkürlerini iletti.

Federasyon Başkanı Hasan Sertoğlu, hakemlerin eğitim, sosyal etkinlik ve çalışma üzerine yatıkları bu kampların çok yararlı olduğunu ve Federasyon olarak her zaman destek verdiklerini belirterek, bundan sonra da hakemlerin bu şekilde yapacakları her türlü faaliyetleri destekleyeceklerini söyledi.

Yaklaşık bir saati aşkın bir süre Dolmabahçe Sarayını ziyaret eden kafile, otobüsler ile kamp alanına dönerek dinlenmeye çekildi. Akşam saat 19.00’da tüm hakemler bir buçuk saatlik bir idman yaparak günü tamamladı.

Günü tek idmanla geçiren hakemler, bu sabah idmanı sonrasında topluca İstanbul Boğazı’nda yat turuna çıkacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 454 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler