1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAKEMLER İSTANBUL’DA
HAKEMLER İSTANBUL’DA

HAKEMLER İSTANBUL’DA

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği, 4 günlük kamp için dün İstanbul’a gitti

A+A-

 

 

 

 

 

Alkan Baykent (KTSYD – İstanbul)

 

Kıbrıs Türk Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği (KTFHGD)tarafından organize edilen 4 günlük İstanbul kampı için dün sabah adadan ayrılan kafile, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına inişin ardından kısa bir otobüs yolculuğu yaparak, kamp yapacakları Burhan Felek Spor Tesisleri’ne geldi.

Konaklama işlemleri tamamlandıktan sonra istirahate çekilen kafile, öğle yemeğinin ardından yeniden dinlenmeye geçti. İlk antrenman öncesinde KTFHGD Başkanı Mehmet Özbilgehan ile Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sadık Özbilgehan kamp programı hakkında hakemlere yaklaşık bir saat süren bir toplantı gerçekleştirdi.

 

BUGÜNDEN İTİBAREN ÇİFT İDMAN

Toplantının sonrasında Alper Aligüllü nezaretinde ilk antrenmanını gerçekleştiren futbol hakemleri, yaklaşık iki saatlik bir idmanın ardından çalışmaya son verdi.

İlk günü tek idmanla tamamlayan hakemlerin bugünden itibaren sabah ve akşam yapacakları çift idmanla çalışmalarına devam edeceği belirtildi.

İstanbul Burhan Felek spor tesislerinde konaklayan 70’e yakın faal futbol hakeminin yanı sıra, KTFHGD Başkanı Mehmet Özbilgehan ile yönetim kurulundan yöneticiler ve Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sadık Özbilgehan ile MHK yönetiminden yöneticiler yer alıyor.

Kamp programı çerçevesinde bugün sabah idmanı sonrasında saat 10.00’da Dolmabahçe Sarayını ziyaret edecek olan kafile, öğle yemeğinin ardından dinlenmeye çekilecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 463 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler