1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAKEMLER ‘BOĞAZ’DAN GEÇTİ
HAKEMLER ‘BOĞAZ’DAN GEÇTİ

HAKEMLER ‘BOĞAZ’DAN GEÇTİ

Üsküdar iskelesinde toplanan hakemler, buradan kiraladıkları gemi ile İstanbul Boğazında yaklaşık iki saat süren bir gezinti yaptı

A+A-

 

 

Dün sabah saat 10.00’da Üsküdar iskelesinde toplanan hakemler, buradan kiraladıkları gemi ile İstanbul Boğazında yaklaşık iki saat süren bir gezinti yaptı. Tüm hakemlerin katıldığı gemi turunda birlikteliğin ve kaynaşmanın güzellikleri yaşandı

 

Alkan BAYKENT (KTSYD – İstanbul)

 

İstanbul kampının dördüncü gününde hakemler İstanbul Boğazı’nda gemi turuna çıkarak güzel bir gün geçirdi.

Dün sabah saat 10.00’da Üsküdar iskelesinde toplanan hakemler, buradan kiraladıkları gemi ile İstanbul Boğazında yaklaşık iki saat süren bir gezinti yaptı. Tüm hakemlerin katıldığı gemi turunda birlikteliğin ve kaynaşmanın güzellikleri yaşandı.

Bol, bol sohbet etme fırsatı bulan hakemler, Boğazın güzelliklerini resimleme adına fotoğraf makinelerinin deklanşörlerine basma yarışı içerisinde oldular.

Gezi boyunca güzelce eğlenen hakemler, turu organize eden KTFHGD Başkanı Mehmet Özbilgehan ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

Boğaz turu Eminönü iskelesinde sona erdi ve hakemlerin çarşı alışverişinde bulunmaları için, akşam antrenmanına kadar serbest kalmaları izni verildi.

Akşam idmanında hakemler on dakikalık koşunun ardından kültür - fizik hareketleri ile vücudu çabukluk antrenmanına hazırladı. Yaklaşık bir saat süren çabukluk idmanında yüz ve iki yüz metre koşular yanında kısa mesafe koşuları yaptı. Antrenman sonunda atılan jok ile hakemler günü tamamladı.

 

KAFİLE BUGÜN DÖNÜYOR

 

Bugün sabah idmanı sonrasında dönüş hazırlığı için tesislerde kalacak olan kafile, saat 17.30’da KKTC’ne dönmek için Burhan Felek Spor Tesislerinden ayrılarak Sabiha Gökçe Havaalanına hareket edecek. Akşam 21.30 uçağı ile adaya dönecek olan hakemler, Gönyeli Belediyesi’ne ait otobüsle alandan ayrılacak.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 409 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler