1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAKEM EĞİTİM KAMPI BAŞLIYOR
HAKEM EĞİTİM KAMPI BAŞLIYOR

HAKEM EĞİTİM KAMPI BAŞLIYOR

Hakem Eğitim Kampı Girne-Malpas Hotel’de bugün “Üst” ve “A” Klasman Hakemlerin katılımı ile başlıyor. Perşembe sabahı ise “B, Uzman Yardımcı ve C” Klasman Hakemlerin katılımı ile Cuma akşamına kadar kamp devam ede

A+A-

 

 

Hakem Eğitim Kampı Girne-Malpas Hotel’de bugün “Üst” ve “A” Klasman Hakemlerin katılımı ile başlıyor. Perşembe sabahı ise “B, Uzman Yardımcı ve C” Klasman Hakemlerin katılımı ile Cuma akşamına kadar kamp devam edecek.

Hakem Eğitimi’ne konuk olarak TFF-MHK Üyesi Yavuz Karaozan ve EPAK Bölge Eğitim Sorumlusu Mehmet Doğan katılacak.

Hakem Eğitimi’nin ilk günü saat 15.30’da, MHK Başkanı Sadık Özbilgehan’ın “İlk Yarının Değerlendirmesi ve Görüntülerle Tartışma” dersleri ile başlayacak. Ardından “Maç Analizi” ve “Hakemlerle Özel Görüşme” yapılacak.

Perşembe gün ise, sabah bölümünde TFF-MHK Eğitimcisi Mehmet Doğan’ın dersleri ve EPAK Başkanı Derviş Atakan’ın dersleri ile devam edecek. Öğleden sonraki bölümde ise EPAK Üyesi Arif Sunisi’nin dersi, Saat 15.00’de Dr. H. Ulaş Yavuz’un “Futbol Hakemlerinin Yaralanmaları ve Kas Şikâyetleri” sunumunun ardından Saat 16.00’da ise Songuç Kürşat, Şükrü Burağan, Hüseyin Kıral ve Kamil Kolcu’nun katılacağı “Medya Gözüyle Hakem” konulu panel gerçekleşecek.

Cuma gün sabah bölümünde ise dersler ve Saat 11.15’de Yrd. Doç. Dr. Nazım Burgul, “Futbolda İnsan Kaynağının Yönetimi” konulu sunumu olacak. Öğleden sonraki bölümde dersler ve “Talimatlar” ile sona erecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 832 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler